SEKTÖREL

Euromaster ile düzenli araç bakımı ve ücretsiz Check Up avantajı

Michelin Grubu çatısı altında ustalaşmış lastik ve vasıta bakım hizmeti veren Euromaster, mevsim geçişleriyle beraber araçlarına bakım ve tamir yaptırmak isteyenlere avantajlı hizmetler sunuyor.

Bu kapsamda Euromaster, özgün ekipman onaylı periyodik vasıta bakım hizmetiyle araçların yola güvenle çıkmasını sağlıyor. Euromaster’ın periyodik 1 sene yedek parça ve işçilik garantisiyle beraber sunmuş olduğu bakım hizmetleri arasında; motor hasım değişimi, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi değişimi, gereksinim dahilinde yakıt filtresi ve triger kayışı değişimi yer alıyor. Euromaster hizmet noktalarında sunulan parasız check up hizmeti ise vasıta arıza ve bakım gereksinimlerinin tespitine destek oluyor. Binek otomobil, 4×4 ve kamyonet sınıfındaki her markaya verilen hizmet, aracın 11 mühim noktasının ücretsiz bir şekilde test edilmesini kapsıyor.

Konuyu değerlendiren Euromaster Türkiye Genel Müdürü Jean-Marc Penalba; “Euromaster olarak sunduğumuz periyodik vasıta bakım hizmetimizle arıza risklerini minimuma indirgerken, araçların da daha bereketli çalışmasına katkı sağlıyoruz. Özellikle araçların kullanım ömrü ile beraber sürüş konforunun artması periyodik bakımlarla sağlanıyor. Ayrıca yakıt tüketiminin artmasının da önüne geçiliyor. Marka ve model farkı gözetmeksizin 1 sene yedek parça ve işçilik garantisi sunmamızla da verdiğimiz bu hizmetin arkasındayız. Ücretsiz check up hizmetimiz yardımıyla ise hem araçlarının güvenliği ile alakalı sürücülere malumat veriyoruz bununla beraber araçların bakım-değişiklik ihtiyaçına ihtiyacı olup olmadığı ortaya çıkıyor” dedi.

Diğer Yazılar

Türkiye’nin ilk yerli ve seri üretim aracı Anadol, 50. yaşını kutluyor

Porsche Macan, 385 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu

Ahmet Armağan

Otomobilinizin kış bakımını yaptırdınız mı?