Reklam Bannerı
Otomobilkolik
Mitsubishi

En iyi pikap bakın kim oldu? (2018)

En iyi pikap bakın kim oldu?… Mitsubishi Motors’un güçlü 4×4 performansı, üstün manevra kabiliyeti ve sağlam yapısıyla öne çıkan pick-up modeli L200, her yıl olduğu gibi bu yıl da Auto Express Dergisi ödülünü kazanarak “yılın pick up”ı olduğunu bir kez daha akıllara kazıdı. Üst üste dördüncü kez kazanılan prestijli bu ödül, rekabet karşısında Mitsubishi L200’ün ne denli yetenekli ve kaliteli bir araç olduğunu gösterdi.

25 kategoride verilen Auto Express Ödülleri, her yıl o yılın en iyi araçlarını ve otomotiv sektöründeki başarılarını belirlemektedir. Auto Express, hem çevrimiçi hem de yazılı olarak otomobil haberleri ve incelemeleri yapan, İngiltere’nin önde gelen yayınlarından biridir.

Mitsubishi Motors’un yetmiş yıllık pick-up ve 4×4 teknolojisi ile tasarlanan L200, ekonomik yakıt tüketimi, kolay manevra kabiliyeti ve yüksek donanım seviyesiyle kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıyor. Pick-up’ın sağlamlığının ve dayanıklılığının yanı sıra sınıfında öncü konfor ve güvenlik özelliklerine sahip olan Mitsubishi L200, RISE gövde yapısı, darbe emici şasisi ve gelişmiş süspansiyon sistemi sayesinde her türlü yol koşulunda rahatlıkla yol alıyor. Mitsubishi L200’lerin 8 farklı donanım versiyonu bulunuyor.

en iyi pikap hangisi 2018, en iyi 4×4 pikap, en iyi pikap hangi marka, 4×4 pikap karşılaştırma, iyi pikap hangisi, pıck up karşılaştırma 2018, navara mı l200 mü

Diğer Yazılar

Mitsubishi L200’de, Aralık ayına özel 10 bin TL’ye varan indirimler

Ahmet Armağan

Yeni Mitsubishi Outlander Türkiye’de

A’dan Z’ye 2015 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak modeller