Qries
En Güvenilir Lüks Model Lexus Seçildi | Otomobilkolik
Lexus OTOMOBİL SEKTÖREL

En Güvenilir Lüks Model Lexus Seçildi

Dünyanın saygın bağımsız araştırma kuruluşlarından biri olan J.D. Power, her yıl olduğu gibi 3 yaşındaki araçlarda son 12 ayda yaşanan problemlerle ilgili önemli bir araştırmaya imza attı.

Yüksek işçilik kalitesiyle övgü toplayan Lexus, ES sedan modeliyle, gerçek kullanıcılardan elde edilen verilere göre kategorisinde 2019’un “En Güvenilir Lüks Model” seçildi.

Önceki nesil ES Sedan modelinin başarısını daha ileriye taşıyan yeni nesil ES Sedan. Konforlu sürüşünü, yüksek kalitesi ve sorunsuzlukla birleştirdiğini bir kez daha kanıtladı. 

ES Sedan aynı zamanda yüksek verimliliği ve düşük tüketimiyle de adından söz ettirmişti. Şimdiyse en güvenilir lüks model seçilmesiyle bir adım daha öne çıktı. Avrupa’daki en büyük otomobil kulübü ADAC’ın Ecotest araştırmasında, düşük tüketimiyle en iyi sonucu elde etmeyi başarmıştı. Lüks hibrit konusunda öncü olan Lexus, ES 300h modelinde yüksek verimliliğe sahip 2.5 litrelik benzinli ve elektrikli motoruyla birlikte, düşük tüketiminin yanı sıra 218 HP’lik gücüyle yüksek performans da sunuyor.

Diğer Yazılar

4×4 Dünyası İstMarina AVM’de Buluştu

admin

Skoda Karoq 1.5 TSI DSG test sürüşü 2020

admin

Porsche Yeni Panamera Sport Turismo’nun üretimine başladı

Ahmet Armağan