Opel SONDAKIKA YENİLİK

Elektrikli Mokka satışa sunuldu. İşte fiyatı!

Opel, Mokka’nın elektrikli versiyonunu ülkemizde sınırlı sayıda adetle ön satışa sundu. Mokka-e, Opel’in ülkemizde satışa sunduğu ilk yeni nesil elektrikli model olmasıyla dikkatleri üzerine çekerken, 327 km’lik* menziliyle sınıfında ön plana çıkıyor.

Mokka-e, Opel Türkiye’nin 17 farklı bayisinde**, 1 yıllık kasko, 120 bin TL için 12 ay %0 faiz finansman kampanyası ve 1 yıllık Eşarj bakiye hediyeleriyle ön satışa sunulurken, 909.900 TL’den başlayan fiyatıyla elektrikli SUV tutkunlarını bekliyor.

Mokka-e, 8 yıl/160.000 km batarya garantisi ve 909.900 TL’den başlayan fiyatıyla dikkat çekiyor.

Mokka-e Teknik Özellikleri

Mokka-e’de kullanıma sunulan güçlü ve son derece sessiz elektromotor, 100 kW (136 HP) güç ve ilk hareket anından itibaren 260 Nm maksimum tork üretiyor.

Sürüş sırasında “Normal, Eko ve Spor” olmak üzere üç farklı sürüş modundan biri seçilebiliyor. Tek oranlı otomatik şanzımanıyla Mokka-e, gaza ilk dokunuşla birlikte tüm gücünü yola kesintisiz olarak aktarabiliyor.

0’dan 50 km/s hızlanmasını 3,7 saniyede tamamlayan Mokka-e, 0’dan 100 km/s hıza ise 9,2 saniyede ulaşıyor.

Elektrikli Mokka Şarj Süresi Ne Kadar?

Mokka-e’de kullanılan 50 kWh kapasiteli batarya, 327 km’ye varan bir elektrikli sürüş menzili sunuyor. Araç, wall box, yüksek hızlı şarj veya ev tipi priz için tek fazdan üç fazlı 11 kW’a kadar tüm olası şarj çözümlerini destekliyor.

Güncel Opel Fiyat Listesi İçin Tıklayın

50 kWh pilde depolanan enerjiyi ve menzili korumak için ise hız elektronik olarak 150 km/s’de sınırlandırılıyor. Pilin %80’ini sadece 30 dakikada şarj etmeyi sağlayan 100 kW DC hızlı şarj sistemi Mokka-e’de standart olarak yer alıyor. Bununla

birlikte Mokka-e, rejeneratif fren sistemi sayesinde sürüş esnasında da bataryasını doldurarak menzile katkı sağlıyor. Geleneksel motorlu versiyonlardaki yakıt depo kapağının altında yer alan şarj soket girişi, kullanıcı alışkanlarını ön plana alıyor.

Elektrikli Mokka Nerede Satılıyor?

Elektrikli Mokka-e’yı bulabileceğiniz bayiler:

İstanbul Mepa

Nev

Gülan

Öztek Çekmeköy

Odak

Çetaş Büyükçekmece

Bursa Neskar Nilüfer

Ankara Abc

Otosay

Eskişehir Alpata

Balıkesir Beyaz

İzmir Arkas Karşıyaka

Egem

Aydın Surtaş

Muğla Turgut Milas

Antalya Antoto Merkez

Kayseri İnciroğlu

Diğer Yazılar

Yeni Corvette ZR1, 755 beygir gücünde!

Ahmet Armağan

Honda, motosiklet satışları ile 8’inci kez zirvede

Ahmet Armağan

Opel’den Ağustos 2022’ye özel kampanyalar

Ahmet Armağan