BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
DS Genel

DS markası yeni showroomunu açtı. İlk satışa çıkan model DS7 Crossback!

DS Automobiles ilk DS Storu’nu 26 Haziran 2018 Salı günü gazeteciler, B2B iş ortakları ve VIP misafirlerin katılımıyla İstanbul Etiler’de açtı. Açılışı DS Marka CEO’su Yves Bonnefont, DS Automobiles Türkiye Genel Müdürü İbrahim Anaç ve Koluman Holding şirketlerinden Monde Motorlu Araçlar Yönetim Kurulu Başkanı Ali Türkay Saltık katılımlarıyla onurlandırdılar. DS Store açılışı ile eşzamanlı olarak lüks konusundaki Fransız uzmanlığını gözler önüne seren ve kendilerini daha özel ifade etmenin yollarını arayan müşterilere hitap eden yeni DS 7 CROSSBACK modelinin Türkiye lansmanı gerçekleştirildi. Bu etkinlik, sadece Türkiye’de DS markasının pazar konumlandırması ve geliştirilmesi açısından değil, aynı zamanda markanın küresel pazarlardaki büyüme stratejisi açısından da büyük bir öneme sahip.

İstanbul’daki ilk DS Store açılışı ve eş zamanlı olarak DS 7 Crossback modelinin lansmanı için gerçekleştirilen organizasyonu DS Marka CEO’su Yves Bonnefont, DS Automobiles Türkiye Genel Müdürü İbrahim Anaç ve Koluman Holding şirketlerinden Monde Motorlu Araçlar Yönetim Kurulu Başkanı Ali Türkay Saltık katılımlarıyla onurlandırdılar.

26 Haziran’daki açılışta konuşan Yves Bonnefont “İlk DS Store’un İstanbul’da açılması ve DS 7 CROSSBACK modelinin Türkiye’de lanse edilmesiyle marka uluslararası gelişiminde önemli bir adım daha atıyor. Türkiye önemli bir ülke ve İstanbul, markanın hedeflediği dünyadaki büyük şehirlerden biri.”dedi ve ekledi: “İş ortağımız Monde’nin deneyimleri başarıda önemli bir role sahip. Türkiye’de DS gelişimini hızlandırmak için bir sıçrama tahtası görevi üstleniyor.

 DS Türkiye Genel Müdürü İbrahim Anaç yapmış olduğu değerlendirmede: ”Otomotiv endüstrisinde Fransız lüks bilgi birikimi ve deneyimini somutlaştıran parizyen DS Automobiles markasını temsil etmekten gurur duyuyoruz. Amacımız seçkin bir DS ağı kurmak ve gelecekte ülkedeki önemli şehirleri kapsayacak şekilde DS Store sayımızı arttırmak

Ali Türkay Saltık ise “DS markası heyecan uyandıran tasarım, ileri teknolojiler, şık detaylar ve Fransız zarafeti ile eş anlamlıdır. DS markasının Türkiye’de temsil etmekten dolayı mutluluk duyuyoruz. DS 7 CROSSBACK’in Türk müşterileri heyecanlandıracağından eminim.

Gazeteciler, B2B iş ortakları ve VIP misafirler de dahil 250’nin üzerinde kişinin katılımıyla gerçekleştirilen açılış, her iki taraf için de markanın Türkiye’deki gelişimi açısından çok büyük öneme sahip. İstanbul’un en gözde semtlerinden Etiler’de açılan DS Store, bir otomobil satış noktasından ziyade lüks bir butik olarak 300 m2’si kapalı olmak üzere 600 m2 alana kurulu. Modern tasarımıyla dikkat çeken Store; DS’e özgü detaylar, lake mobilyalar, plazma ekranlar Paris’i, modayı, lüksü veya tasarımı yansıtan görselleriyle modern, rahat ve lüks bir atmosfer sunuyor. Markanın premium ve heyecan uyandıran tasarım anlaşına uygun olarak tasarlananan Store’da müşteriler DS dünyasını deneyimleyebiliyorlar. DS Store İstanbul, dijital deneyimde çıtayı yükselterek DS Virtual Vision ile sanal gerçeklik gözlüğüyle müşterilerin tasarladıkları otomobillerini üç boyutlu görmelerini  ve hatta içine oturabilmelerine olanak sağlıyor. Sergilenen modellerin yüzleri ise, gelen ziyaretçileri karşılamak üzere Store girişine doğru bakıyor.

Karizmatik tasarım, ileri teknolojiler, büyük bir özenle ele alınan detaylar veya deri gibi asil malzemelerin cömert kullanımı ve konforu tamamlayan detaylarla DS 7 CROSSBACK sahip olduğu niteliklerle Türkiye premium otomobil müşterilerinin dikkatini çekecek özellikler sunuyor. Bu yeni model, DS 7 CROSSBACK için mükemmel bir mücevher kutusu niteliğinde olan DS Store İstanbul’da siparişe açıldı ve 255.500,00-TL’den satışa sunuluyor.

Bu etkinlik, sadece Türkiye’de DS markasının pazar konumlandırması ve geliştirilmesi açısından değil, aynı zamanda markanın küresel pazarlardaki büyüme stratejisi açısından da büyük bir öneme sahip.

ds7 crossback fiyatı, ds7 crossback türkiye, ds7 crossback sahibinden, ds7 crossback ne zaman gelecek, citroen ds7 crossback, ds7 crossback türkiyeye nezaman gelecek, ds7 crossback teknik özellikleri, ds7 crossback fiyat 2018

Diğer Yazılar

Geleceğin otomobilleri 2035’te nasıl olacak?

Ahmet Armağan

Volvo S90 Sedan Sınıfındaki İddiasını Arttırıyor

Yeni Range Rover Sport 2022 yılına damgasını vuracak

Ahmet Armağan