BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
KAMPANYA LASTİK

Continental UEFA Final Maçını İzleme Fırsatı Sunuyor

Euro 2016’nın resmi sponsorlarından Continental, düzenlediği kampanya ile Avrupa Futbol Şampiyonası final maçını yerinde izleme fırsatı sunuyor. 

Continental, Dünyanın en büyük uluslararası lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerindendir. 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası’na özel kampanyası ile son tüketicilere futbol coşkusunu ve final heyecanını Fransa’da yaşama şansı veriyor. 

Mayıs ayı boyunca yetkili satıcılarından, tek seferde 4 adet Continental markalı binek, 4×4 (SUV) veya hafif ticari araç lastiği satın alan tüketiciler, 2016 Avrupa Şampiyonası final maçını Fransa’da izlemek için Haziran ayında yapılacak çekilişe katılmaya hak kazanıyor.

Çekiliş sonucunda şanslı 4 çift, 10 Temmuz’da düzenlenecek 2016 Avrupa Şampiyonası final maçını Fransa’da izleyebilecek. Talihliler, Continental’in sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan seyahat ile 10-11 Temmuz 2016 tarihlerinde Paris’te konaklayacak. Şanslı çiftler bu sayede hem final maçını izleme keyfini yaşayacak hem de birbirinden renkli kutlama görüntülerine yakından tanık olacak.

Kullanıcılar, lastikleri satın aldıktan sonra kendilerine Euro 2016 çekiliş zarfı içinde verilen tek kullanımlık şifreyi, iletişim bilgileri, fatura ve plaka numaraları ile www.contiextra.comadresine üye olarak çekilişe katılma hakkı kazanacak. Kampanya detaylarına www.continental-lastikleri.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Diğer Yazılar

Günde 25 TL’ye Duster sahibi olma fırsatı

Ahmet Armağan

Hem karda hem buzda Pirelli

Dacia Müşterilerine Mayıs Ayı Fırsatları