Otomobilkolik
Continental UEFA Final Maçını İzleme Fırsatı Sunuyor | Otomobilkolik
KAMPANYA LASTİK

Continental UEFA Final Maçını İzleme Fırsatı Sunuyor

Euro 2016’nın resmi sponsorlarından Continental, düzenlediği kampanya ile Avrupa Futbol Şampiyonası final maçını yerinde izleme fırsatı sunuyor. 

Continental, Dünyanın en büyük uluslararası lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerindendir. 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası’na özel kampanyası ile son tüketicilere futbol coşkusunu ve final heyecanını Fransa’da yaşama şansı veriyor. 

Mayıs ayı boyunca yetkili satıcılarından, tek seferde 4 adet Continental markalı binek, 4×4 (SUV) veya hafif ticari araç lastiği satın alan tüketiciler, 2016 Avrupa Şampiyonası final maçını Fransa’da izlemek için Haziran ayında yapılacak çekilişe katılmaya hak kazanıyor.

Çekiliş sonucunda şanslı 4 çift, 10 Temmuz’da düzenlenecek 2016 Avrupa Şampiyonası final maçını Fransa’da izleyebilecek. Talihliler, Continental’in sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan seyahat ile 10-11 Temmuz 2016 tarihlerinde Paris’te konaklayacak. Şanslı çiftler bu sayede hem final maçını izleme keyfini yaşayacak hem de birbirinden renkli kutlama görüntülerine yakından tanık olacak.

Kullanıcılar, lastikleri satın aldıktan sonra kendilerine Euro 2016 çekiliş zarfı içinde verilen tek kullanımlık şifreyi, iletişim bilgileri, fatura ve plaka numaraları ile www.contiextra.comadresine üye olarak çekilişe katılma hakkı kazanacak. Kampanya detaylarına www.continental-lastikleri.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Diğer Yazılar

Citroen’de bakım yaptıranlar hem %20 indirim hem de sırt çantası kazanıyor

Ahmet Armağan

Opel’den Hem Binek Hem de Ticari Modellerde Kaçırılmayacak Mayıs Kampanyası

Ahmet Armağan

Audi’den A3, Q3 ve Q2 modellerine özel avantajlar

Ahmet Armağan