BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
Citroen KAMPANYA

Citroen’lerde aralık ayına özel sıfır faiz fırsatı

Citroën, Aralık ayında 40.000 TL’ye 20 ay %0 faiz kampanyası ile yılın en iddialı fırsatlarından birini sunmaya başladı. Citroën’in C3, yeni C3 Aircross, C4 Cactus ve C4 Picasso modellerine büyük avantajlarla sahip olunabilirken, C-Elysée, C4 Cactus ve C4 Picasso modellerinde ayrıca 2.000 TL’lik takas indirimi sağlanıyor. Aralık ayında Berlingo Combi ve Berlingo Maxi Panelvan modellerinde ise 30.000 TL’ye 20 ay %0 faiz ve 2.000 TL takas indirimi sağlanıyor.

Yakıt verimliliği, yüksek performans ve çevreci özellikleri ile öne çıkan benzinli ve dizel motorlarını üstün konfor özellikleriyle birleştiren Citroën modellerinde avantajlar Aralık ayında devam ediyor. Aralık 2017’de Citroën’in binek ve hafif ticari araçlarında uygun faiz ve ödeme koşulları Citroën Yetkili Satıcıları’nda.

2017 model binek ve hafif ticari Citroën modellerinde 2.000 TL’lik takas fırsatları

Kampanya kapsamında Citroën C3, C4 Cactus, C4 Picasso ve SUV özellikleriyle dikkat çeken yeni C3 Aircross modellerinde 40.000 TL’ye 20 ay %0 faizli kredi fırsatı sunuluyor. Takas avantajı kapsamında ise, C-Elysée, C4 Cactus, C4 Picasso ve Berlingo Combi modellerinde 2.000 TL’lik takas indirimi imkanı sağlanıyor.

Diğer Yazılar

BMW Ağustos fırsatlarıyla daha avantajlı

Ahmet Armağan

Citroen halkın oylarıyla yılın en itibarlısı seçildi

Ahmet Armağan

Eylül Kampanyası ile yeni bir Citroen almanın tam zamanı

Ahmet Armağan