BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
Citroen Genel KAMPANYA

Citroen servislerinde yaz fırsatı

Citroën, 26 Mayıs-24 Haziran 2017 tarihleri arasında araçlarını yetkili servislere getiren otomobil sahiplerine, orijinal bakım ve mekanik yedek parçalarında, bakım işçiliğinde ve Total motor yağlarında yüzde 15 indirim sunuyor. Citroën, tüm bu avantajlara ek olarak yaz tatilinde kullanmaları için müşterilerine kamp sandalyesi hediye ediyor.

Kaliteli hizmet anlayışıyla 50’yi aşkın satış ve servis noktasında hizmet veren Citroën, avantajlı servis kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor.

Dünya Şampiyonu teknik ekibi ile hizmet veren Citroën Türkiye, 26 Mayıs-24 Haziran 2017 tarihleri arasında sürecek kampanya ile tüm Citroën araç sahiplerine cazip avantajlar sunuyor. Citroën Yetkili Servisleri’nde uygulanacak kampanya kapsamında; orijinal bakım ve mekanik yedek parçalarında, bakım işçiliğinde ve Total motor yağlarında yüzde 15 indirim sunuluyor.

Citroën Yetkili Servisleri’ne gelenlerin 700 TL+KDV ve üzeri bakım ve mekanik servis harcaması yapmaları, 4 adet Michelin lastik satın almaları veya Online Randevu ile servise gelip 350 TL+KDV ve üzeri bakım ve mekanik servis harcaması yapmaları durumunda ise kamp sandalyesi hediye ediliyor.

Diğer Yazılar

Bajaj Pulsar 200 NS Tarafından Sportif İndirim

Opel kampanyaları Mayıs’ta da devam ediyor

Ahmet Armağan

Golf 1.0 TSI 150 bg Hybrid ile Gelecek