BMW Bannerı
Otomobilkolik
Citroen KAMPANYA

Citroen Nisan 2024 Kampanyaları

Citroen, Nisan ayında müşterilerine özel kredi fırsatları sunarak yeni bir araç sahibi olma imkanı sağlıyor. Otomobil ve hafif ticari ürün yelpazesinde sunulan çeşitli kredi seçenekleri ve PSA Finans desteği ile Citroën, Nisan ayında showroomlarında sizleri bekliyor.

Kampanya kapsamında Citroën C3 modeli 200 bin TL için 12 ay vade ve %1,99 faizli kredi imkanlarıyla satışa sunuluyor. Ayrıca, Citroën SUV ailesinin özgün üyesi C3 Aircross modeli için 250 bin TL için 12 ay vade ve %1,99 faizli kredi seçenekleri sunulmaktadır.

Dikkat çeken tasarımıyla Citroën C4 ve kompakt sınıfta 4 kapılı sedan ve SUV genlerini buluşturan C4 X modellerinde ise Nisan ayında 250 bin TL için 12 ay ve %1,99 faizli kredi imkanları bulunuyor.

Nisan ayının en avantajlı kampanyası ise üstün konfor ve verimlilikleri ile öne çıkan elektrikli Citroën modellerinde sunulmaktadır. Bu kapsamda, Citroën C4 ve C4 X’in %100 elektrikli versiyonları ë-C4 ve ë-C4 X satın almak isteyenler, 300 bin TL’ye varan kredi için 12 ay vade ve %0,99 faiz seçeneğinden yararlanabiliyor.

SUV segmentinde rakiplerinden üstün konfor özellikleriyle ayrılan Shine Bold ve E-Series donanımına sahip Citroën C5 Aircross modelinde ise 300 bin TL’ye varan kredi için 12 ay ve %1,99 faiz imkanlarından faydalanılabiliyor.

Satışlarını iki katından fazla artırarak 2023 yılının en hızlı büyüyen hafif ticari araç markası olan Citroën’in, konfor seviyesini üst seviyelere taşıyan donanım özellikleriyle segmentinin öncüsü olan hafif ticari araç modelleri ise çok avantajlı kredi seçenekleri ile yeni sahiplerini bekliyor.

Diğer Yazılar

Tucson almak için kaçırılmayacak son hafta fırsatı

Ahmet Armağan

Hibrit Citroen C5 Aircross Türkiye’de

Ahmet Armağan

Jeep’ten Ağustos ayına özel bir kampanya

Ahmet Armağan