BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
Citroen KAMPANYA

Citroen kasım kampanyası büyük avantajlar sunuyor

Citroën, Kasım ayı süresince binek modellerinde 30.000 TL’ye 20 ay %0 faize varan, ticari modellerinde de 25.000 TL’ye 20 ay %0 faize uzanan çok cazip fırsatlar sunuyor. Citroën C4 Cactus modelinde 30.000 TL’ye 20 ay %0 faiz kredi kampanyasından yararlanmak istemeyenler için, anahtar teslimde sunulan 5.800 TL’ye varan indirime ek olarak 3.000 TL’lik ekstra indirim de Kasım ayında Citroën Showroom’larında sunuluyor. 

Kampanya dahilinde Citroën C1, C4, C4 Picasso, Grand C4 Picasso modellerinde 30.000 TL’ye 20 ay %0 faiz; C-Elysée modellerinde ise 30.000 TL’ye 20 ay %0,89 faizle satış imkanı sunuluyor. Nemo Combi, Nemo Panelvan, Berlingo Combi ve Berlingo Panelvan Maxi modellerinde 25.000 TL’ye 20 ay %0 faizle Kasım ayında Citroën bayilerinde yer alacak.

Yakıt verimliliği, yüksek performans ve çevrecilik özelliklerini hem benzinli hem de dizel motorları ve üstün konfor özellikleriyle birleştiren Citroën modellerinde avantajlar Kasım ayında da devam ediyor.

Citroën C4 Cactus modelinde 30 bin TL’ye 20 ay %0 faiz veya 3.000 TL ek indirim

Citroën’in, tüm binek ve ticari modellerinde Kasım ayı boyunca kampanya rüzgarı esecek. Kampanya dahilinde Citroën C1, C4 (92HP 1.6 HDi Easy hariç), C4 Picasso ve Grand C4 Picasso modellerinde 30.000 TL’ye 20 ay %0 faiz; C-Elysée (92HP 1.6 HDi Attraction hariç) modelinde 30.000 TL’ye 20 ay %0,89 faiz fırsatları sunuluyor. Nemo Combi, Nemo Panelvan, Berlingo Combi ve Berlingo Panelvan Maxi modellerinde ise 25.000 TL’ye 20 ay %0 faizle satış imkanı sunuluyor. Ayrıca, C4 Cactus modelinde 30.000 TL’ye 20 ay %0 faiz kullanmak istemeyenler için 3.000 TL’lik ek indirim seçeneği de Kasım ayı içinde geçerli olacak.

Citroën C4 Cactus, tüm araç fonksiyonlarını tek noktadan yapabilme kolaylığını sağlayan 7’’ dokunmatik ekranı, kanepe görünümlü geniş ön koltukları ve tavana yerleştirilen yolcu hava yastığı (Airbag in Roof teknolojisi) sayesinde daha geniş oturma alanı sunuyor. C4 Cactus’ün şık bir valizi andıran Top Box torpido gözü, aynı zamanda işlevselliği ve kolay erişebilir olmasıyla da kullanıcılara büyük rahatlık sağlıyor. Citroën’e özel, yüksek ısı izolasyonlu panoramik cam tavan sayesinde, aracın içine devamlı filtrelenmiş bir ışık girişi sağlanıyor. Filtrelenmiş koruması sayesinde panoramik cam tavan yazın yolcularını UV ışınlarından koruyor ve sıcaklığı asgariye indiriyor. Kışın ise üst düzey termik izolasyonu sayesinde sıcaklığın korunmasını sağlıyor. C4 Cactus’teki indirim oranları 5.800 TL’yi bulurken, C4 Cactus’ün başlangıç fiyatı 64.250 TL. 

Citroën C4 Picasso: 7’’ dokunmatik ekran ve kişiselleştirilebilir 12’’ HD panoramik gösterge ekranı ile teknolojiyi zirveye taşıyan C4 Picasso, etkileyici tasarımı ve yüksek donanım özellikleri ile fark yaratıyor. C4 Picasso tüm özelliklerinin yanı sıra yeni nesil yüksek verimli BlueHDi motor seçeneği ve yeni EAT6 tam otomatik şanzımanıyla öne çıkıyor. C4 Picasso, panoramik ön camı ve onun uzantısı olan cam tavanı ile seyahat etmenin ötesinde araçta geçirdiğiniz her anınızda kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor. 7 kişilik oturma kapasitesiyle geniş ailelerin tercihi olan Grand C4 Picasso’da da kampanya uygulanıyor. C4 Picasso ve Grand C4 Picasso modellerindeki indirimler 13.800 TL’yi buluyor. 

Citroën C4: Kompakt HB sınıfın en geniş iç hacimlerinden birini sunan, en geniş bagaj kapasitelerinden birine sahip olan C4 HB, 1.6 lt’lik turbo dizel motorlarında 92 HP (HDi-Manuel şanzıman ile) ve yeni nesil tam otomatik 6 ileri otomatik şanzımanlı 120 HP (BlueHDi S&S) versiyonlarla satılıyor. Citroën C4’teki indirimler 5.050 TL’yi buluyor ve aracın başlangıç fiyatı 77.750 TL. 

C-Elysée, Citroën’in teknoloji ve tasarım konularındaki uzmanlığını yansıtan, ekonomik motorları, avantajlı fiyatları ve çarpıcı tasarımı ile dikkat çekiyor. Performans, yakıt verimliliği ve dayanıklılık için tasarlanmış olan C-Elysée’nin 3 silindirli 1.2 PureTech ETG5 motora sahip Confort ve Attraction benzinli versiyonunun yanı sıra tasarruf özellikleriyle öne çıkan 4 silindirli 1.6 HDi 92 HP gücündeki motora sahip Confort ve Exclusive modelleri de kampanya kapsamında yer alıyor. Citroën C-Elysée’deki indirimler 12.750 TL’yi bulurken aracın başlangıç fiyatı 50.850 TL. 

Citroën ticari modellerinde de cazip kampanyalar mevcut

Berlingo, Citroën’in, ticari araç segmentinde yenilenen donanım özellikleriyle dikkat çekiyor. Çekici ön yüzü ile birlikte yeniden konumlandırılmış LED’li gündüz farlarına, yeni bir radyatör ızgarasına ve ön tampona kavuşan Berlingo, segmentinde fark yaratıyor. Berlingo Maxi Panelvan, optimum ve uyumlu boyutları sayesinde her ihtiyacınızı karşılıyor. Geniş yan sürgülü kapısı ve asimetrik 180° açılabilir asimetrik arka yük kapısı sayesinde optimum bir yükleme hacmi sağlıyor. Berlingo Combi, ideal boyutuyla kendi sınıfında rekor bir oturma rahatlığı ve çok yönlü bir kullanım sunuyor. Ön tarafta, aracın genişliği boyunca uzanan tavan rafı büyük bir eşya saklama hacmi sağlıyor. Arkada, kabinden erişilen tavan bagajı, 60 litrelik ek eşya saklama kapasitesi sunuyor. Berlingo modellerindeki indirimler 11.800 TL’yi bulurken aracın başlangıç fiyatı 48.100 TL. 

Citroën Nemo Combi: Modern ve dinamik bir yapıya sahip olan Citroën Nemo Combi, kompakt dış boyutları, geniş iç hacmi, günlük kullanıma uygunluğu ve ekonomik performansı sayesinde hayatı kolaylaştırıyor. Özenle ve ustalıkla tasarlanan Nemo Combi, kullanıcı dostu ve samimi bir iç ortam sunuyor. Citroën Nemo Combi, geniş yan sürgülü kapıları sayesinde her koşulda kolay erişilebilirlik sağlıyor. MP3 uyumlu araç radyosu ve CD oynatıcısı, bluetooth telefon kiti, arka park sensörü ve yarı entegre navigasyon gibi birçok konfor özelliği, sürüş yardım ve güvenlik sistemleri ile donatılan Citroën Nemo Combi, hem şehir içinde hem de şehir dışında kaliteli bir sürüş sağlayan verimli ve ekonomik bir HDi 75 dizel motora sahip.

Citroën Nemo Panelvan, kompakt ebatlarıyla kullanımı kolay ve geniş yükleme kapasitesi sunuyor. Konforlu iç tasarımı ve ergonomik sürüş pozisyonu ile binek araç sürüşü sunan Citroën Nemo Panelvan, hem şehir içinde hem de şehir dışında kaliteli bir sürüş sağlayan verimli ve ekonomik bir HDi 75 HP dizel motora sahip. Nemo Combi ve Nemo Panelvan modellerindeki indirimler 8.500 TL’yi bulurken aracın başlangıç fiyatı 43.150 TL.

Diğer Yazılar

Peugeot, Citroen, Opel ve DS için mobil erişimle her şey çok kolay

Ahmet Armağan

Toyota Fiyatları Ekim’de De Avantajlı

Fiat’tan Temmuz ayına özel “Süper Teşvik Kampanyası”

Ahmet Armağan