BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
Citroen KAMPANYA OTOMOBİL

Citroen 50.000 TL krediyi ayda 1.600 TL taksitle veriyor

Nisan ayı itibariyle müşterilerin hayatını kolaylaştıran dijital çözümleri hayata geçiren Citroën Türkiye, bu aya özel çok cazip finansman kampanyaları da sunuyor. Güçlü tasarım, üstün konfor özellikleri ve gelişmiş teknolojiye sahip tüm Citroën modellerine, taksit ödemelerine Eylül’de başlayarak, ayda 1.600TL’ye sahip olmak mümkün.

Önceliğini her zaman müşterilerinin ve çalışanlarının sağlığı, güvenliği ve memnuniyeti olarak belirleyen Citroën Türkiye, hayatı kolaylaştıracak çözümler sunmaya devam ediyor. Müşteriler, en son teknolojilerle düzenli olarak dezenfekte edilen ve en üst hijyen kurallarının uygulandığı Citroën showroom ve servislerinden randevu ile hizmet alabilir veya bulundukları yerden satış danışmanı ile canlı görüşme yaparak Citroën modelleri ve kampanyaları hakkında detaylı bilgi edinebilirler. Bu ayrıcalıkların yanı sıra Citroën Türkiye, müşterilerinin satın aldığı otomobili talep edildiği takdirde evlerine kadar teslim ediyor. Bu sayede tüm satın alma süreci, müşterinin evinden çıkmasını gerektirmeden, sosyal izolasyona uygun bir şekilde tamamlanabiliyor.

Bu süreçte müşteriler, citroen.com.tr adresi üzerinden doldurdukları form ile istedikleri gün ve saatte Citroën yetkili satıcısıyla  görüntülü görüşme gerçekleştirerek, istedikleri model hakkında detaylı bilgi alabilecek. Ayrıca  müşteri isterse, satın aldığı modele dezenfekte işlemi yapılarak temassız bir şekilde müşterinin adresine teslim edilecek. 

Citroen C5 Aircross %0.79 faizle

Özgün tasarımı, üst düzey konforu ve dinamik yapısıyla gerçek bir SUV olan Yeni Citroën C5 Aircross SUVdört ay ötelemeli 50.000TL’ye özel 40 ay %0,79 faiz seçeneği ve ayda 1.600TL taksit imkanı ile satışa sunuluyor.

Sıra dışı tasarımı ve kişiselleştirme seçenekleri ile Citroën C3, dört ay ötelemeli 50.000TL için 40 ay %0,79 faiz seçeneği ile ayda 1.600 TL taksit imkanı ve 119.000TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Benzersiz SUV deneyimi sunan Citroën C3 Aircross SUV, dört ay ötelemeli 50.000TL için 40 ay %0,79 faiz seçeneği ile ayda 1.600TL taksit imkanı ve  144.000TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 

Berlingo şimdi tam otomatik vites seçeneği ile Citroën Yetkili Satıcılarında. Kompakt boyutlarıyla kullanışlılık ve geniş iç hacmi bir arada sunan, segmentinin yaratıcısı Berlingo’ya dört ay ötelemeli 50.000TL için 40 ay %0,79 faiz ile sahip olmak mümkün. 

Verimli ve ekonomik BlueHDi motorlarla donatılmış tüm Citroën hafif ticari modellerine 50.000TL için 40 ay %0,79 ile sahip olmak mümkün.

Diğer Yazılar

Peugeot 5008 Dizel Otomatik Test Sürüşü

Peugeot, Legend Lifestyle Koleksiyonunu Genişletiyor

Ahmet Armağan

Porsche 911 GT3, Ferrari 458 Speciale’ye karşı