BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
KAMPANYA SEKTÖREL

Chery’den avantajlı kampanya Mart 2024

Chery, Türkiye’de elde ettiği büyük başarıyı, mart ayında çok avantajlı bir kampanya ile taçlandırıyor. Mart ayında da cazip fiyatlar ve ödeme koşullarıyla dikkat çeken Chery, 2024 model yeni bir SUV sahibi olmak isteyenlere avantajlı kredi seçenekleri sunuyor.

Yenilikçi ve sportif tasarımına ek olarak teknolojik donanımları ile öne çıkan OMODA 5 için, 150 bin TL’ye kadar 12 ay vadeli ve yüzde 0,99 faizli kredi imkânı sağlanıyor. Kısa sürede sınıfının referans modellerinden olan, SUV segmentinde şık görünüm ve sürüş konforuna odaklanan Chery TIGGO 7 PRO modelinde; Comfort, Luxury ve Excellent donanımlarına özel 150 bin TL’ye 12 ay vadeli ve yüzde 0,99 faizli kredi olanakları sunuluyor. Ayrıca Chery’nin tüm SUV modelleri, Chery Türkiye tarafından sunulan 5 yıl veya 150.000 kilometrelik garantiyle de dikkatleri çekiyor. 

Türkiye pazarına geçtiğimiz yıl mart ayında giriş yapan otomotiv devi Chery, Türk tüketicisinin en fazla tercih ettiği ve ilgi gösterdiği markalar arasında yerini almayı başardı. Teknolojik donanım ve şık tasarımı birlikte sunan Chery, 2024 model yılı SUV modelleri ve cazip finans kampanyası ile tüketicilerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Mart ayı boyunca devam edecek olan kampanya kapsamında; genç, yeni, göz alıcı ve iddialı tasarımına ek olarak teknolojik donanım ekipmanlarıyla öne çıkan OMODA 5 için, 150 bin TL’ye kadar 12 ay vadeli ve yüzde 0,99 faizli kredi imkânı sağlanıyor. Lüks kompakt SUV segmentinde şık görünüm ve sürüş konforuna odaklanan Chery TIGGO 7 PRO modelinde ise; Comfort, Luxury ve Excellent donanımlarına özel 150 bin TL’ye 12 ay vadeli ve yüzde 0,99 faizli kredi olanakları sunuluyor.

Diğer Yazılar

Jeep Mayıs ayında Compass ve Renegade için Sıfır Faiz Avantajı sunuyor

Ahmet Armağan

Lüks araç tasarımında Okçu’ya dünyadan dört ödül

Ahmet Armağan

Opel 2023’te de büyümeye devam ediyor

Ahmet Armağan