BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
SEKTÖREL YENİLİK

Chery alanında uzman Aimoga ile akıllı robot sektörüne adım atıyor

Chery, uzmanlık alanlarına robotik teknolojiyi de ekledi. Bu kapsamda Chery ve Aimoga, yapılması planlanan CEO temalı konferansta ilk kez gösterilecek olan Mornine adında Somutlaştırılmış Yapay Zekaya sahip iki ayaklı bir robot geliştirmek üzere güçlerini birleştirdi.

İki ayaklı robotlar ile diğer robot türleri arasındaki konumlandırma farklılıkları, ağırlıklı olarak uygulama senaryolarında, işlevsel gerekliliklerde ve pazar beklentilerinde kendini gösteriyor. Chery ve Aimoga’nın Somutlaştırılmış Yapay Zekaya sahip iki ayaklı robot Mornine’ı geliştirme konusundaki ortak girişimi, tamamen yenilikçi bir müşteri hizmet ekosistemine öncülük yapacak. 

Çin’de otomotiv ihracatının lider markası Chery, otomotivdeki uzmanlığını yeni nesil teknoloji alanında da sergileyeceği yeni bir adım daha attı. Gelişmiş Ar-Ge gücü ve üst düzey teknolojik akımlara uyum sağlayan operasyon yeteneğiyle Chery, gelişim alanlarına robotik teknolojiyi de ekledi. Aimoga şirketi ile iş birliğine imza atan Chery, bu kapsamda Somutlaştırılmış Yapay Zeka’ya sahip iki ayaklı robot Mornine’yi, yaklaşan CEO temalı konferansta ilk kez sahneye çıkarmaya hazırlanıyor.

Diğer Yazılar

Yeni Opel Mokka Türkiye’de satışa sunuldu. İşte tüm detaylar ve fiyatlar!

Ahmet Armağan

Opel Grandland GSe ile elektriklendi

Ahmet Armağan

Yeni Hyundai Kona ile daha fazla konfor

Ahmet Armağan