Borusan Otomotiv 2. El Fırsatı Sunuyor | Otomobilkolik
BMW KAMPANYA

Borusan Otomotiv 2. El Fırsatı Sunuyor

bmw-2el

Borusan Otomotiv BMW, MINI, Land Rover ve Jaguar markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini Türkiye çapında başarıyla sürdüren ve premium segment kullanılmış oto pazarının lideridir. Borusan kasım ayında kullanılmış otoda da avantajlı satın alma imkânları sunuyor.

Kasım ayı boyunca Borusan Oto şubelerinden BMW Premium Selection ve MINI Next onaylı kullanılmış otomobil almak isteyenleri uygun satın alma koşulları bekliyor. Kampanya 30 Kasım tarihine kadar sürecek. Borusan Oto şubelerinde BMW Premium Selection ve MINI Next onaylı kullanılmış otomobillere özel 60 bin TL’ye 12 ay yüzde 0.79 faizli kredi ya da 24 ay % 0,99 faizli kredi imkânı sunuluyor.

24 ay garantili satılıyor

Borusan Otomotiv, ikinci el otomobillerin profesyonel videolar aracılığı ile tanıtarak bir ilke imza attı. Tüm müşterilerine şubelere gelmeden de otomobilleri en ince ayrıntısına kadar görebilme imkânını sağlıyor. Aynı zamanda sattıkları kullanılmış otomobillerin sıfır otomobile yakın temizlik ve kondisyonda olduğunu açıkça ortaya koyabiliyor.

BMW Premium Selection ve MINI Next otomobilleri 24 ay garantili olarak satışa sunuluyor. Onaylı kullanılmış bir otomobil Borusan Oto uzmanları tarafından gerçekleştirilen kapsamlı görsel ve teknik denetim işlemleri yapıldı. Ardından, yüzde 100 premium kalite ve kesin güvenilirlik anlamına gelen BMW Premium Selection sertifikasını almaya hak kazanıyor.

Diğer Yazılar

BMW’nin amiral gemisi 7 Serisi (2019) yenilendi

Ahmet Armağan

Nissan’da yaz avantajları devam ediyor

Ahmet Armağan

BMW i3 artık daha uzun menzil sunuyor

admin