BMW Bannerı
Otomobilkolik
BMW Jaguar SEKTÖREL

Borusan Oto Vadi İstanbul’da açıldı

Borusan Oto Vadi İstanbul’da açıldı. Jaguar ve Land Rover markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdüren Borusan Otomotiv Yetkili Satıcısı ve Yetkili Servisi Borusan Oto, ARCH Concept olarak adlandırılan Jaguar Land Rover showroom ve servisini İstanbul Vadipark’ta hizmete açtı. 12.500 metrekarelik kapalı alana sahip olan,  6 Jaguar, 6 Land Rover sergileme alanı ile Türkiye’nin en yeni Jaguar Land Rover ARCH Concept showroom ve servisi olan Borusan Oto Vadi’de, mekanik servisin yanı sıra boya-kaporta atölyesi ile hasar servis hizmeti de verilecek. Yeni tesiste Jaguar ve Land Rover Approved onaylı kullanılmış otomobil satışı da gerçekleştirilecek.

 Jaguar Land Rover showroom ve servis konseptinin açılış töreninde Borusan Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Hakan Tiftik, “Dünyanın sayılı konsept tesislerinden olan Jaguar Land Rover ARCH Concept’i İstanbul Vadipark’a taşıyarak bu ayrıcalıklı tesisi sizlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. Açılışını yaptığımız Borusan Oto Vadi, İstanbul, Bursa, Adana, Antalya ve Ankara’dan sonra Türkiye’de yeni kurumsal kimliğe sahip 6’ıncı Jaguar Land Rover showroomu olacak. Bunu önümüzdeki günlerde yeni yatırımlarımız da izleyecek” ifadelerini kullandı.

 Borusan Oto Genel Müdürü Simay Alsan ise, “Borusan Oto olarak bu yılın ilk tesis yatırımını tamamlayarak Borusan Oto Vadi’yi hizmete sokmaktan mutluluk duyuyoruz. Jaguar ve Land Rover markalarının aynı çatıda ve yeni bir kurumsal kimlik altında yapılanması kararının ardından sırasıyla İstanbul, Adana ve Ankara’da Borusan Oto olarak hizmete açtığımız Jaguar Land Rover dual tesislerimizden sonra, hayata geçirdiğimiz Borusan Oto Vadi’de de premium müşteri deneyimi sunmak en önemli odağımız olacaktır” dedi.

 Jaguar ve Land Rover markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdüren Borusan Otomotiv Yetkili Satıcısı ve Yetkili Servisi Borusan Oto, ARCH Concept olarak adlandırılan Jaguar Land Rover showroom ve servisi Borusan Oto Vadi’yi İstanbul Vadipark’ta hizmete açtı. Türkiye’nin en yeni 12.500 metrekarelik kapalı alana sahip Jaguar Land Rover ARCH Concept tesis, modern ekipman ve teknolojinin yanı sıra donanımlı, hizmet odaklı personeliyle premium hizmet verecek. Borusan Oto yeni tesiste ayrıca, mekanik ve hasar onarım servis hizmeti ile birlikte Jaguar ve Land Rover Approved onaylı kullanılmış otomobil satışı da gerçekleştirecek.

Borusan Oto Vadi tesis açılışına katılan Jaguar Land Rover Avrupa İthalatçı Pazarlar Genel Müdürü Marco Santucci, Borusan Oto Genel Müdürü Simay Alsan’a markalar adına bu büyük ve örnek olacak yatırım için teşekkür ederek plaket verdi.

 Yeni Jaguar I-PACE Borusan Oto Vadi’de görücüye çıktı!

1 Mart tarihinde dünya Prömiyeri gerçekleştirilen ve birçok ülkeden önce Türkiye’de ön gösterimi yapılan Jaguar’ın elektrikli performans SUV’u Yeni Jaguar I-PACE Borusan Oto Vadi’nin açılışında görücüye çıktı ve davetlilerden büyük beğeni topladı. Borusan Oto Genel Müdürü Simay Alsan “Elektrikli otomobillerin otomotiv sektörünün geleceği olduğu artık bir gerçek. Menzili, performansı, iç hacmi ve tasarımıyla Yeni Jaguar I-PACE’in Türk kullanıcılarının bütün beklentilerini karşılayarak elektrikli araç talebini önemli ölçüde arttıracağına inanıyorum. Ayrıca Jaguar Land Rover’in 2020 yılından itibaren tüm modellerinin elektrikli versiyonlarını üretme stratejisi, yakın gelecekteki elektrikli mobilite kavramını desteklemektedir. Borusan Oto olarak yatırımlarımıza devam ederek, yakın zamanda başlayacak bu yeni döneme eksiksiz şekilde hazır olmayı hedefliyoruz” dedi.

Diğer Yazılar

Dacia Jogger lansmanı “En İyi Lansman Etkinliği”ödülünü aldı

Ahmet Armağan

Brisa ve Arvento Dijital Filo Buluşmaları’nda bir araya geldi

Ahmet Armağan

Jaguar’ın SUV’u F-Pace Sansürsüz Görüntüleri İle