Borusan Oto Tarafından 2. Elde Eylül Avantajları | Otomobilkolik
BMW SEKTÖREL

Borusan Oto Tarafından 2. Elde Eylül Avantajları

BMW Premium Selection Kampanya Görsel

Borusan Oto, BMW, MINI, Land Rover ve Jaguar markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini Türkiye çapında başarıyla sürdürüyor. Premium segment kullanılmış oto pazarının lideri Eylül Ayı’nda 2.el de avantajlı satın alma imkanları sunuyor. Eylül ayında Borusan şubelerinden BMW Premium Selection onaylı kullanılmış otomobil almak isteyen müşterilere 3 bin TL’lik takas desteği sunuluyor. Borusan Oto, belirli modellerde müşterilerine satın almayı tercih ettikleri aracın bedelinin yarısı kadar da 12 aylık ve 0 faizli kredi desteği veriyor. Web sitesi üzerinden tüm kullanılmış otomobil parkını fotoğraflı ve videolu olarak sergiliyor. İster bilgisayar, ister tablet ve cep telefonlarından takip edilecek.

Borusan Oto, yeni otomobil pazarında olduğu kadar kullanılmış oto pazarında da güçlü satış adetlerine imza atmıştı. Eylül ayı kullanılmış oto kampanyasıyla dikkat çekiyor. Hâlihazırda web sitesi üzerinden satışta olan tüm modellerin iç ve dış olmak üzere en ince ayrıntısına kadar video görüntülerine yer verilen uygulamayla ön plana çıkıyor. Tüm şubelerinden BMW Premium Selection onaylı kullanılmış otomobil almak isteyip kendi otomobilini takasa verecek müşterilere 3 bin TL’lik takas desteği sunuyor. Buna ek olarak belirli modellerde müşterilerine tercih ettiği otomobilin bedelinin yarısı kadar da 12 aylık ve 0 faizli kredi desteği veriyor. Sunduğu bu avantajlarla premium segment kullanılmış oto satışında liderliğini de sürdürmeyi hedefliyor.

Borusan Oto, ikinci el otomobillerin profesyonel videolar aracılığı ile tanıtarak bir ilke imza attı. Tüm müşterilerine şubelere gelmeden de otomobilleri en ince ayrıntısına kadar görebilme imkânını sağlıyor. Sattıkları kullanılmış otomobillerinin sıfır otomobile yakın temizlik ve kondisyonda olduğunu açıkça ortaya koyabiliyor.

Diğer Yazılar

Mercedes-Benz E-Serisi ailesi, dört üyesiyle karşınızda

Ahmet Armağan

Halen en çok dizel otomobiller tercih ediliyor

admin

Tofaş’tan CMS’ye tam not