BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
BMW SEKTÖREL SONDAKIKA YENİLİK

Borusan Oto Gaziantep BMW Store açıldı

BMW Store ağını genişletmek ve BMW meraklılarına daha konforlu bir erişim ve benzersiz bir alışveriş deneyimi sunmak amacıyla Borusan Oto, yeni bir BMW Store’un açılışını Gaziantep şehrinde gerçekleştirdi. Borusan Oto Gaziantep BMW Store, deneyimsel müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilir lüks anlayışını modern teknolojilerle birleştirerek, şehrin merkezinde yer alıyor.

Açılış töreninde konuşan Borusan Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Hakan Tiftik, otomotiv sektöründe meydana gelen ürün ve hizmet dönüşümünün önemini vurguladı ve sürdürülebilirlik kavramının endüstri için giderek daha belirleyici hale geldiğini belirtti. Tiftik, BMW’nin bu trendin önde gelen isimlerinden biri olduğunu ve BMW Store gibi yeni nesil perakende konsepti ile otomobil satışı ve showroom deneyimini yeniden şekillendirdiklerini ifade etti. Tiftik ayrıca, “Müşteri memnuniyetini merkeze alan ve sürdürülebilirliği öne çıkaran BMW Store, perakende sektörünün geleceğine ışık tutan kapsamlı bir yaklaşımı temsil ediyor. Siparişlerden teslimatlara, online randevulardan temassız işlemlere kadar birçok alanda müşteri memnuniyetini artıran bu modelle, Gaziantep halkına Borusan Otomotiv kalitesini şehir merkezinde sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Yeni vizyon ile Gaziantep’in önemi büyük

Borusan Oto Genel Müdürü Simay Alsan da Gaziantep’e yeni BMW Store konseptini getirmenin mutluluğunu dile getirdi. Alsan, “Gaziantep’te 2001 yılında başlayan hikayemiz, Borusan Oto Gaziantep BMW Store ile devam ediyor. Gaziantep, yeni vizyonumuzun hayata geçirildiği öncü şehirlerimizden biri olarak bizim için büyük bir öneme sahiptir. Yeni nesil tasarlanmış satış noktalarında, otomobilin yıldız olduğu eski konsept yerine kullanıcı ve otomobilin birlikte öne çıktığı yeni bir showroom deneyimi sunuyoruz. Aynı zamanda daha samimi, daha kompakt ve yine ayrıcalıklı bir ortamda müşterilerimizle buluşmanın değerini biliyoruz. Borusan Oto olarak, hizmet verdiğimiz 8 ildeki 12 hizmet noktasında olduğu gibi, Gaziantep’te de müşterilerimize en iyi deneyimi sunma odaklıyız” dedi.

Borusan Oto Gaziantep BMW Store, BMW, BMWi ve BMW Motorrad markalarına ek olarak özel giyim, aksesuar ve model araçları da sergiliyor ve satış işlemleri gerçekleştiriyor. Bu modern, lüks ve teknoloji dolu mekanda ayrıca elektrikli otomobil şarj istasyonları da bulunuyor.

Yeni X7 sergileniyor

Açılışta, BMW’nin SAV (Spor Aktivite Aracı) ürün gamının amiral gemisi olan Yeni BMW X7 modeli sergileniyor. BMW X7, etkileyici tasarımı, güçlü performansı ve lüks konforu ile dikkat çekiyor. Türkiye’de 3 litrelik Mild Hybrid-dizel motorlu 6 silindirli motor seçeneği sunan Yeni BMW X7, 352 beygir gücü ile üstün konfor ve performans sunuyor. Adaptif Çift-Akslı Havalı Süspansiyon donanımı, uzun yolculuklarda mükemmel konfor sağlarken, dinamik sürüş keyfi de sunuyor.

Ayrıca, Plug-In Hybrid teknolojisine sahip Yeni BMW X1 xDrive30e modeli de Borusan Oto Gaziantep BMW Store’da sergileniyor. Bu model, hem elektrik hem de içten yanmalı motora sahip olup yüksek performans ve düşük tüketim sunuyor. Ayrıca, tamamen elektrikli sürüşte 88 km’ye kadar menzil sağlıyor.

BMW Motorrad’ın en yeni modeli BMW R 18 Roctane ve Türkiye’de satışa sunulan ilk tamamen elektrikli scooter modeli BMW CE 04 de Gaziantep’teki BMW tutkunlarının ilgisini çekiyor. CE 04, şık tasarımı ve yüksek performansı ile dikkat çekiyor ve Borusan Oto Gaziantep BMW Store’da görülebilir ve denenebilir.”

Diğer Yazılar

ABB Formula E sezon finali Berlin’de start alacak

Ahmet Armağan

850 TL’ye arabanızın bakımını yaptırma fırsatı

Ahmet Armağan

KIA yeni modelleriyle fark yaratmaya hazırlanıyor

Ahmet Armağan