BMW Motorrad Servisi Hizmete Açıldı | Otomobilkolik
BMW MOTOSİKLET

BMW Motorrad Servisi Hizmete Açıldı

Borusan Oto, BMW, BMW i, MINI, Land Rover ve Jaguar markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini Türkiye çapında başarıyla gerçekleştirdi. BMW Motorrad satış ve satış sonrasında da iddialı atağını sürdürüyor.

Geçtiğimiz yıl BMW motosiklet satışını İstanbul Anadolu yakasına da taşıyan Borusan Oto, Ataşehir şubesinde motosiklet showroom’unu hayata geçirmesinin ardından şimdi de Borusan Oto Avcılar’da motosiklet servisini hizmete aldı.

BMW motosiklet tutkunlarına satış sonrası hizmeti vermeye başlayan yeni servis noktalarının önemine dikkat çeken Borusan Oto Genel Müdürü Uğur Sakarya, “Türkiye’de BMW motosiklet satışlarının % 75’ini gerçekleştiriyoruz. İstinye, Ataşehir , Esenboğa ve Adana şubelerimizde de  başarılı bir satış performansı ortaya koyuyoruz. Borusan Oto olarak yılın ilk 4 ayında 210 adet BMW motosiklet satışı gerçekleştirdik. Yıl sonunda Borusan Oto olarak 500 adet BMW motosiklet satışına ulaşmayı hedefliyoruz.” dedi.

“BMW Motorrad satış ve servis yatırımlarımız devam edecek. Yeni modellerle birlikte artan satışlar paralelinde motosiklet yatırımlarımızı arttırdık. Önümüzdeki yıl içinde İstanbul Anadolu yakasına bir satış ve servis noktası daha açacağız” açıklamasını yaptı.

Diğer Yazılar

BMW Cenevre Otomobil Fuarı’nın gözdesi olmaya aday

Ahmet Armağan

BMW i3 Modelinin Performans ve Test Sürüşü

Rent.Ease ile bireysel BMW kiralama dönemi başladı

Ahmet Armağan