Reklam Bannerı
Otomobilkolik
Borusan Oto Ses Getirecek Ekim kampanyası Sunuyor | Otomobilkolik
BMW KAMPANYA

BMW Mayıs Ayı Fırsatları

BMW 3 Serisi

“May Fest” etkinlikleri kapsamında BMW 3 ve 5-Serisi modellerinde fırsatlar sunuluyor. Markanın 100’üncü yaşına özel donanım paketli modelleri de ilk kez satışa sunuluyor.

May Fest’e özel donanım paketiyle 320i; Harman Kardon Surround ses sistemi, 8.8 inç Navigasyon Professional, Dakota deri döşeme, M Sport paket ve metalik beyaz renk seçeneğiyle sunuluyor.

520i ve 525d xDrive modelleri birçok seçeneğiyle sunuluyor. 18 inç hafif alaşım jantlar, 10.2 inç Navigasyon Professional, soft close otomatik kapılar ve metalik boya seçeneğiyle sunuluyor.

Bununla birlikte 1-Serisi, 2-Serisi, 3-Serisi, 4-Serisi, X1, X3 ve X4 modellerini tercih edecek müşterilere ise 36 ay vadeye kadar yüzde 0.89 faizli kredi. Üç yıl 60 bin km’ye kadar Service Inclusive bakım paketi ve üçüncü yıl BMW uzatılmış garanti avantajları sunuluyor.

5-Serisi’ne özel olarak da 60 bin TL’ye 36 ay vadeye kadar yüzde 0.49 faizli kredi. Üç yıl 60 bin km’ye kadar BMW Service Inclusive bakım paketi ve üçüncü yıl BMW uzatılmış garanti avantajları da tercih edilebiliyor.

Diğer Yazılar

Renault Clio ve Megane çok özel fiyatlarla

Citroen ekim ayı kampanyası

Ahmet Armağan

Ford’un avantajlı “0 faiz” fırsatları Haziran ayında da devam ediyor

Ahmet Armağan