BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
Fiat SEKTÖREL YENİLİK

Benzinli Otomatik Fiat Egea Satışta

Fiat markasına sedan pazarında büyük güç katan Egea modelinin benzinli ve otomatik şanzımanlı versiyonu, Türkiye’de satışa sunuldu. Fiat Egea’nın 1.6 litre benzinli ve 6 ileri otomatik şanzımanlı versiyonu geçtiğimiz günlerde Autobest 2016 ödülünü alarak Avrupa’nın en iyi otomobili unvanını kazandı. 60 bin 900 TL’den başlayan rekabetçi anahtar teslim satış fiyatı ve 5 yıl/100 bin garantisi ile dikkat çekiyor.

Egea Sedan Otomatik Kokpit

Tofaş’ın Bursa’daki yüksek teknolojisi ve üretim kalitesiyle dikkat çeken fabrikasında üretilerek yollara çıkan Fiat Egea’nın benzinli otomatik versiyonu öncelikli olarak Türkiye’de satışa sunuldu. Sadece manuel vitesli şanzımana sahip motor seçenekleriyle 2 ay içerisinde pazarın en çok tercih edilen otomobillerinden biri haline geldi. Fiat Egea’nın otomatik şanzımanın etkisiyle pazar liderliğine ulaşması hedefleniyor.

110 HP güç ve 152 Nm tork üreten 1.6 litrelik benzinli motor ve 6 ileri tam otomatik şanzımanla donatılmış Fiat Egea Sedan, 192 km/s’lik son hıza erişiriyor. 0-100 km/s hızlanmasını ise 11.2 saniyede tamamlayabiliyor. Benzinli-otomatik Fiat Egea Sedan, sunduğu ortalama 6.3 litrelik yakıt tüketimiyle de dikkat çekiyor. Orta donanım seviyesi Urban ve üst donanım seviyesi Lounge paketleriyle müşterilerin beğenisine sunuluyor. Fiat Egea Sedan’ın benzinli-otomatik motor seçeneğinin Urban donanım versiyonu 60 bin 900 TL fiyatıyla sunuluyor. Lounge donanım seviyesi ise 64 bin 900 TL’lik iddialı anahtar teslim satış fiyatlarına sahip.

Fiat Egea’nın tüm versiyonları ile birlikte kullanıcılarına zengin bir donanım seviyesi sunuyor. Ayrıca sunduğu 5 yıl/100.000 kilometre garantisi ile dikkat çekiyor.

Diğer Yazılar

8. Nesil Yeni Toyota Hilux Türkiye’de

Honda, Japon Hanwa ile stratejik ortaklık kurduğunu duyurdu

Ahmet Armağan

VW Golf’e 1.0 lt’lik TSI Motor