KAMPANYA Opel

Aylık 685 TL’ye Opel sahibi olma fırsatı!

Alman üretici devreye aldığı yıl sonuna özel çarpıcı kredi fırsatları ile dikkat çekiyor. Opel müşterileri 30 bin TL’lik krediye 685 TL’den başlayan taksitlerle sahip olabiliyorlar. Arzu eden müşteriler alternatif olarak 30 bin TL’lik kredi için şimdi al altı ay sonra ödemeye başla seçeneğini de tercih edebiliyorlar. İki kredi seçeneği de tüm Opel modellerinde geçerli.

Markanın yeni amiral gemisi Insignia ve yeni kompakt SUV’u Grandland X’e özel Aralık boyunca 50.000 TL, 30 ay, yüzde 0,94 faizli kredi fırsatı da Opel müşterilerinin yararlanabileceği seçenekler arasında bulunuyor.

Yeni Insignia’da başlangıç fiyatı 150 bin TL. Ülkemizde yoğun şekilde talep edilen 1.6 dizel otomatik motor-şanzıman kombinasyonu 167 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışta. Opel’in Kasım ayında meraklıları ile buluşturduğu kompakt SUV’u Grandland X’in ise başlangıç fiyatı 136 bin 900 TL.

2016 Avrupa’da yılın otomobili seçilen yeni Astra modellerinde 12 bin TL, 12 ay sıfır faiz fırsatı Aralık’ta da devam ediyor.

Bu kampanya ile Opel müşterileri, Astra Hatchback modellerine 87 bin 400 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilecekler. Sportif görünümü ile dikkatleri çeken OPC Line Sport donanım paketinde fiyatlar 118 bin 150 TL’den başlıyor. Geniş ailelerin tercihi Astra Sports Tourer’da ise tavsiye edilen kampanyalı baz fiyat 120 bin TL.

Opel’in perakende satış finansmanında müşterilerine sunduğu çözüm ortağı Opel Finans Sistemi (OFS) Ekim boyunca 1,34 gibi uygun koşullarda ve rekabetçi faiz oranlarıyla kredi imkanı sağlıyor.

Diğer Yazılar

30 bin TL peşin, 1.500 TL taksitle Renault !

Ahmet Armağan

Citroen Temmuz 2022 fırsatları

Ahmet Armağan

Citroen Modellerinde 0 Faizli Kredi ve Nakit İndirimli Yaz Kampanyaları Başladı

Ahmet Armağan