Reklam Bannerı
Otomobilkolik
SEKTÖREL Volkswagen

Auto Credit ile kolayca VW sahibi olun

Volkswagen, Volkswagen Doğuş Finans (VDF) desteğiyle otomobil sahibi olmak isteyenler için yeni bir ödeme ve kredi sistemi sunuyor. “Auto Credit” adı verilen sistemle tüm Volkswagen binek araç modellerine çok düşük taksitler ve geri alım garantisiyle sahip olunabiliyor.

Volkswagen Auto Credit cazip koşullar ile araç bedelinin %50 veya daha fazlasını balon ödeme olarak 36 ay sonraya erteleme imkanı sunarken kalan tutarı da, alıcının belirleyeceği peşinat ve uygun taksitlerle 36 ay vadede yapılandırma imkanı sağlıyor.

Taksitler bittiğinde kalan balon ödeme ister tek seferde 12 ay daha vade yapılarak ödenebilirken, ister balon ödemeye karşılık yüksek geri alım değeri ile geri verilip yerine yepyeni bir Volkswagen alınabiliyor.

Aylık 689 TL’ye bir Volkswagen sahibi olabilme imkanı

Auto Credit sistemiyle, araç bedelinin yüzde 50 veya daha fazlası balon ödeme olarak 36 ay sonraya ertelenebiliyor. Kalan tutar, belirleyeceğiniz peşinat ve uygun taksitlerle 36 ay vadede yapılandırılıyor. Bu sayede kullanıcılar Polo’ya 689 TL’den, Yeni Golf’e 927 TL’den, Jetta’ya 923 TL’den, Passat’a 1.074 TL’den ve Tiguan’a 1.186 TL’den başlayan aylık taksitlerle sahip olabiliyor.

Geri alım garantisi

Sistemin müşterilere sunduğu avantajlardan bir diğeri ise geri alım garantisi. Kullanıcılara araçlarını VDF tarafından belirlenen şartlar dahilinde kullanmaları durumunda, bir geri alım taahhüdü verilerek ileride araçla ilgili yaşayabileceği değer kaybı kaygılarının önüne geçiliyor. Sistem kullanıcıya ayrıca vade sonunda ikinci el piyasasında daha yüksek bir fiyata başkasına satarak değerlendirmesi seçeneğini de sunuyor.

Vade sonunda sunulan müşteriler 3 farklı seçenekten yararlanabiliyor; isterse vade sonundaki balon ödeme tutarını ödeyebiliyor, isterse Balon ödeme tutarını VDF tarafından belirlenen vade limitleri içinde tekrar kredilendirebiliyor veya aracı belirlenen alım şartları çerçevesinde VDF’ye geri verebiliyor.

Diğer Yazılar

Volkswagen Amarok Uluslararası Pick-up Ödülü’nü aldı

Ahmet Armağan

İşte yeni Volkswagen Taigo ve tüm özellikleri!

Ahmet Armağan

En iyi motor, 6. kez Ford Ecoboost oldu

Ahmet Armağan