BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
Araba ve Yarış Temalı En İyi 10 Film | Otomobilkolik
OTOMOBİL VIDEO

Araba ve Yarış Temalı En İyi 10 Film

İyi bilinen en iyi 10 sürüş filminde hafıza şeridinde bir yolculuk olması adına sizler için bu en iyi 10 film bir araya getirildi. Araba yarışı filmleri izleyicilere onlarca yıldır adrenalin patlaması sağlıyor.

1960’larda sinemaseverler Grand Prix’deki efektlerle gözlerini kamaştırdı. Aşk Böceği’nde Herbie the Beetle gibi sevimli yarış arabaları tarafından büyülendi.

Le Mans, Cannonball Run ve Days of Thunder , Steve McQueen, Burt Reynolds ve Tom Cruise’da direksiyon başında büyük yıldızlar bıraktı.

21. yüzyılda, Disney ve Pixar , konuşan otomobil ve birçok motor temalı karakter ile tamamlanan Cars serisi çocuklardan büyüklere herkesi etkilemişti. Universal’ın unutulmaz Hızlı ve Öfkeli filmi herkes tarafında bilinir. Paul Walker’ın ölümüyle bambaşka bir film kategorisine geçtiği için burada yer vermedik.

En iyi 10 yarış filmi

Daha yeni olan ve çok beğenilen, gerçek hayat ilham alınarak çekilen Ron Howard’ın yönettiği Rush, Chris Hemsworth ve Daniel Bruhl, ve Fox’un James Mangold imzalı yeni oynadığı Ford v. Ferrari , Christian Bale ve Matt Damon ile imzası taşıyordu.

Aile dostu komedilerden hızlı tempolu dramalara kadar, yüksek hızlı araba yarışı filmleri yıllar boyunca heyecan verici bir sürüş için izleyicileri aldı.

İyi bilinen 10 sürüş filminde hafıza şeridinde bir yolculuk olması adına bu en iyi 10 film sizler için derlendi.

Diğer Yazılar

Arka aks yönlendirmesi şimdi 911 Carrera S’de

Mitsubishi Kasım Kampanyası Başlıyor

Hyundai NEXO, Santa Fe ve KONA Electric ile Cenevre’de boy gösterecek

Ahmet Armağan