Mercedes YENİLİK

2.5 milyon TL’lik Mercedes-AMG GT Türkiye’de!

Daha geniş yaşama alanı ve daha güçlü motoruyla yeni Mercedes-AMG GT 4-Kapılı Coupé yeni boyutlarıyla benzersiz bir sürüş deneyimi sunarken, AMG ailesinin ürün gamını tamamlıyor.

Mercedes-AMG’nin en yeni modeli GT 4-Kapılı Coupé, 3 farklı motor seçeneği ve 315 km/s’ye ulaşan maksimum hızıyla yüksek performansı 4 veya 5 kişilik iç mekân özelliklerinden ödün vermeden sunuyor.

Mercedes-AMG tarafından geliştirilen yeni 4-Kapılı Coupé, benzersiz tasarım, ileri seviye konfor ve kusursuz spor otomobil teknolojisini son derece atletik dört kapılı fastback görünümüyle harmanlıyor ve bununla birlikte daha fazla alan ve daha kullanışlı bir yapı sunuyor.

Mercedes-AMG GT ailesinin gelişimini devam ettiren 4-Kapılı Coupé; AMG performansından ödün vermeden, günlük kullanıma uygun bir spor otomobil arayışı içerisinde olan kullanıcılara hitap ediyor.

Farklı AMG modellerinde kullanılan 4,0 litre hacimli V8 biturbo motor yeni Mercedes-AMG GT 63 S 4MATIC+ modelinde 639 HP ve 2.500 ile 4.500 d/d arasında 900 Nm tork üretiyor. Yüksek verimlilik seviyesine sahip ileri teknoloji ürünü motoru sayesinde yeni AMG GT 4-Kapılı Coupé’nin en üst güç versiyonu, 315 km/s maksimum hıza sahip ve 0’dan 100 km/s hıza sadece 3,2 saniyede ulaşıyor.

Dört kapılı AMG GT motor seçeneğine bağlı olarak “Slippery”, “Comfort”, “Sport”, “Sport+”, “RACE” ve “Individual” olmak üzere altı adede kadar sürüş modu seçeneği sunuyor. Sürücü yeni AMG DYNAMICS programı altındaki sürüş modlarından birini orta konsoldaki düğme üzerinden seçerek dört kapılı AMG GT’nin karakterini o anki ihtiyacına veya sürüş tarzına uyarlayabiliyor.

Yeni Mercedes-AMG GT 63 S 4MATIC+ ‘in fiyatı, 2.492.300 TL.

Diğer Yazılar

Mercedes Eylül 2020 kampanyaları

Ahmet Armağan

Mercedes Benz’den 2018 yılının son kampanyası

Ahmet Armağan

Mercedes Coupe Audi TT’ye Rakip