Volkswagen

Volkswagen Ticari Araç Auto Show 2021 Mobility’de yerini aldı

Volkswagen Ticari Araç, ticaret hayatının en beğenilen modellerini Auto Show 2021 Mobility’de sergiliyor. Geçtiğimiz aylarda pazara sunduğu ve tamamen yenilenen Yeni Caddy ve segmentinin öncüsü Caravelle’i ziyaretçilerle buluşturuyor. 

Volkswagen Ticari Araç, bu yıl 14-20 Eylül tarihleri arasında ilk kez dijital ortamda gerçekleştirilen Auto Show 2021 Mobilty’de Caravelle ve Caddy modelleri ile yer alıyor. 

 Ziyaretçiler Volkswagen’in sanal standında bu iki modelin iç ve dış tasarımlarını dijital ortamda inceleyebilecekler ve modeller hakkında detaylı bilgi alabilecekler.  

En dijital Caddy

Volkswagen Ticari Araç’ın fuarda sergilediği modellerden ilki, en beğenilen modellerinden Volkswagen Caddy’nin beşinci nesli. Şimdiye kadar üretilen en dijital Caddy olma özelliğine sahip ve  Volkswagen’in MQB platformunda üretilen ilk ticari aracı olan Caddy,  tamamen yeni ve geliştirilmiş farklı sürüş destek sistemleriyle daha güvenli hale gelirken, sunduğu birçok özellikle de sınıfının en dijital ve en güvenli aracı olma özelliğine sahip.

Üst düzey teknoloji ve performansıyla sınıfının öncüsü Caravelle

Volkswagen Ticari Araç’ın en çok tercih edilen modellerinden biri olan Caravelle’in en üst donanım seviyesine sahip Highline versiyonu fuarda yerini aldı. Araç tasarım, performans ve teknoloji bakımından birçok yeni özelliği bir arada sunuyor. 

Hem şehirli, hem arazi tutkunu 

Caravelle Highline’da, opsiyon olarak sunulan 4Motion sistemi, zorlu arazi koşullarında bile maksimum çekiş ve güvenli sürüş sağlıyor. Arka aksa entegre edilen 4Motion sistemi ön ve arka aks arasında gücü en doğru şekilde aktararak ihtiyaç halinde aracın zorlu koşullarla mükemmel bir şekilde baş etmesine olanak tanıyor.  

2.0 litre motora sahip Caravelle Highline, 4000 dev/dak’da 204 PS güç üretirken, 1400-2500 dev/dak’da 450Nm’lik tork sağlıyor.

Diğer Yazılar

Volkswagen ID. R ile elektrikli otomobil rekoruna gözünü dikti

Ahmet Armağan

Volkswagen ID.4, 2021 Dünyada Yılın Otomobili seçildi

Ahmet Armağan

Yeni Transporter Kasım ayında geliyor

admin