Otomobilkolik
Yeni Subaru Levorg Satışa Sunuldu | Otomobilkolik
KAMPANYA OTOMOBİL Subaru

Subaru Tarafından Çok Avantajlı Bir Kampanya

2016-subaru-levorg-türkiyede (3)

Subaru yeni yıla çok avantajlı bir kampanya ile giriyor. Aralık ayı süresince geçerli olacak kampanya. Birbirinden donanımlı simetrik sürekli dört çeker Subaru modelleri çok cazip kredi desteği ve takas indirimi ile Subaru bayilerinde satışa sunuluyor.

Outback, XV, Levorg ve Forester modellerinde geçerli olacak. Kampanya kapsamında 50 bin TL’ye 12 ay %0.66 faiz imkanı veya 5 bin TL’ye varan takas indirimi sunuluyor.

2015’in yıldız modelleri için çok avantajlı kredi veya takas desteği kampanyasına başladı. 31 Aralık gününe kadar geçerli olacak yeni yıl fırsatı ile yeni bir Subaru’nun sahibi olmak çok kolay…

Sürüş keyfi, konfor ve üstün güvenlik özellikleriyle donatılan Subaru’nun en beğenilen birbirinden donanımlı simetrik sürekli dört çeker Outback, Forester, Levorg ve XV modellerinde “50.000 TL’ye 12 ay % 0,66 faizli kredi imkanı” ve “5.000 TL’ye varan takas desteği” sunuluyor.

Kampanya Aralık ayı süresinde tüm Subaru bayilerinde geçerli olacak. Avantajlı kampanya ile Subaruseverler yeni yıla gerçek Cross Country Outback, gerçek Crossover XV, ideal Sport Tourer modeli Levorg veya ideal SUV Forester ile girebilecek.

Diğer Yazılar

Toyota, şeker kamışından üretilen yakıtı kullanan otomobili ortaya çıkardı

Ahmet Armağan

Toyota Kış Bakım Kampanyası

Ahmet Armağan

Citroen Temmuz 2022 fırsatları

Ahmet Armağan