Otomobilkolik
KAMPANYA OTOMOBİL Skoda

Skoda’nın Mart ayına özel fırsatlarını kaçırmayın

Mart ayında Skoda sahibi olmak isteyenler için Fabia, Yenilenen Rapid & Rapid Spaceback, Octavia, Superb ve Kodiaq modellerinde çok özel fırsatlar sunuluyor.

Dinamik tasarımı, yüksek verimli motorları, gelişmiş multimedya ara yüzü ve segmentinin standartlarını yeniden belirleyen bir çok üstün özelliği ile Fabia, yenilenen tasarımı, yüksek sürüş keyfi ve gelişmiş zengin donanım özellikleriyle Rapid ve Rapid Spaceback, ayırt edici tasarımı, yüksek verimli motorları, gelişmiş multimedya ara yüzü ve segmentinin standartlarını zirveye çıkaran bir çok üstün özelliği ile Yeni Octavia, markanın amiral gemisi zengin donanımı, yüksek verimli motorları ile Superb ve karakteristik duruşu, fonksiyonelliği, şehir ve arazi koşullarındaki yetenekleriyle öne çıkan Kodiaq modellerinde 20.000 TL için 12 ay yüzde 0 faiz avantajları sunuluyor.

Kredi avantajına ilave olarak Mart ayı boyunca Karoq hariç 2018 model yılı tüm Skoda modellerinde, ZUBİZU uygulaması veya www.zubizu.com.tr üzerinden üye olan tüm kullanıcılara özel yüzde 2 indirim avantajı sunuluyor.

Ayrıca sınırlı sayıda bulunan 2017 model Skodalar için de cazip indirim ve 20.000 TL için 12 ay yüzde 0 faiz avantajları sunulmaya devam ediliyor.

Diğer Yazılar

Peugeot Nisan 2023 Kampanyası

Ahmet Armağan

Nissan yıl sonu ÖTV fırsatları

Skoda Kodiaq RS: En güçlü dizel motor!

Ahmet Armağan