BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
OTOMOBİL Skoda

Skoda şimdi de scooter üretti

Skoda’nın Scooter‘u, Cenevre Motorshow’da ilk kez görücüye çıktı. Skoda, pratikliğiyle öne çıkan, kullanıcılarının her durumda konforunu düşünen ve hayatı kolaylaştıran otomobil modellerindeki “Simply Clever“ felsefesini farklı ürünlerle de göstermeye devam ediyor.

Şehir içi trafikte sürdürülebilir mobilite için farklı bir adım olan Skoda Scooter konsepti, üretim haliyle 2018 yılı içerisinde satışa sunulacak. Bagajda yer kaplamadan saklanan ve Skoda’nın karakteristik renklerini taşıyan Scooter, Octavia ve Superb modellerinin yedek lastik bölümünde saklanabiliyor.

                             

Markanın “Simply Clever“ felsefesiyle tasarlanan scooter, kullanıcıların araçlarını park ettikten sonra kalan mesafeyi tamamlaması için tasarlandı. Simply Clever patentli mekanizmasıyla kolayca katlanabiliyor. Scooter katlandığında sadece 41 cm yüksekliğinde ve 48 cm uzunluğunda oluyor.

Alüminyum alaşımdan yapılan scooter sadece 5 kg ağırlığında ve 100 kg’ye kadar taşıma kapasitesine sahip. Yüksek kaliteye sahip malzemeleriyle uzun süreli, hızlı ve konforlu bir sürüş deneyimi sağlıyor. Scooter’ın 2018’in ikinci yarısında Octavia ve Superb için satışa sunulması planlanıyor.

 

Diğer Yazılar

Fiat 500X SUV Yenilendi ve Satışa Sunuldu. İşte Fiyatlar!

admin

Honda Mayıs Ayına Özel Fırsatlar Sunuyor

admin

Skoda, Scala ile Yeni Kabin Konseptini Tanıttı

Ahmet Armağan