SEKTÖREL

sahibinden.com Oto360 nasıl kullanılır?

Otomobil almak veya satmak isteyen kullanıcılar, sahibinden.com ana sayfasında yer alan Oto360 sekmesini tıklayarak veya mobil uygulama ve mobil sitede yer alan 360 Servisler menüsünü kullanarak ihtiyaç duydukları servislere erişebilirler.

Kullanıcılar Hasar Sorgulama servisiyle ilgilendikleri aracın plaka numarasını girerek hasar bilgilerine hızlıca ulaşabilir, Araç Değerleme servisiyle almak veya satmak istedikleri aracın özelliklerini girerek, aracın tahmini piyasa değerini kolayca öğrenebilirler.

Oto Ekspertiz servisi aracılığı ile ise profesyonel iş ortakları tarafından sunulan kapsamlı ekspertiz paketlerini uygun fiyatlara satın alabiliyorlar. Sigorta Teklifleri servisiyle uygun fiyatlı Trafik Sigortası ve Kasko tekliflerini listeleyebiliyor ve online olarak satın alabiliyorlar.

Kullanıcılar aynı zamanda Kredi Teklifleri servisi ile ihtiyaç veya taşıt kredisi oranlarını tek bir sayfada karşılaştırarak, kredi başvurusunu kolaylıkla yapabilme imkanına sahipler. Sıfır Araç Dünyası ile marka-model, bütçe ve kasa tipine göre detaylı arama yaparak Türkiye’de yetkili bayi satışı bulunan sıfır araçları keşfedip, teknik özelliklerini inceleyebiliyorlar.

Araç Alım/Satım Rehberi’nde ise süreçte dikkat edilmesi gereken tüm bilgiler tek bir sayfada kullanıcılara aktarılarak, kullanıcıların kafasındaki soru işaretlerine yanıt bulması hedefleniyor.

Diğer Yazılar

Opel ve Vauxhall PSA Grup bünyesine resmen katıldı

Ahmet Armağan

Ford Rüzgârları Frankfurt’ta Esecek

Volvo S90 ve V90, Euro NCAP’te en yüksek puanı aldı