BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
LASTİK Porsche

Porsche, Goodyear lastiklerini 911 GT3 RS modelinin orijinal ekipmanı olarak seçti

Porsche, Goodyear lastiklerini 911 GT3 RS modelinin orijinal ekipmanı (OE) olarak seçti. Goodyear, Goodyear’ın UUHP portföyündeki en performans odaklı iki lastik olan Eagle F1 SuperSport R ve SuperSport RS’in homologasyonu için Porsche ile iş birliğine devam ediyor. 

Goodyear lastikleri, Porsche’nin 911 GT3 RS modelinde standart olarak yer alacak. Goodyear, Porsche 911 GT3 RS için iki ebatlı bir ürün yelpazesi geliştirdi. Porsche 911 GT3 RS’in performansı ve kimliği en iyi Eagle F1 SuperSport R ve SuperSport RS ile ortaya çıkıyor.  

SuperSport RS’in benzersiz yüksek yol tutuş sağlayan hamur bileşimi, kuru yol koşullarında pist odaklı rafine bir deneyim sağlıyor. Sırt deseninin iç kanalındaki köprüler sayesinde mükemmel viraj dengesi elde ediliyor ve daha tutarlı basınç dağılımı için lastiğin ayak izi optimize ediliyor.

Daha fazla yol kullanılabilirliği sunan Eagle F1 SuperSport R ise ultra-ultra yüksek performanslı bir lastik. SuperSport RS gibi, performans birincil işlevi ve Porsche 911 GT3 RS sahiplerine sürüş alışkanlıklarına bağlı olarak en uygun lastiği seçme seçeneği sunuyor. 

Diğer Yazılar

Michelin servis ve bakım kampanyası devam ediyor

Ahmet Armağan

Michelin, Le Mans 24 Saat Sanal Yarışları’nın Resmi Sponsoru Oldu

admin

Goodyear, yüksek performanslı yaz lastiği Eagle Sport 2’yi pazara sundu

Ahmet Armağan