BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
Mercedes YENİLİK

Mercedes EQA ve EQB yenilenen özellikleriyle Türkiye’de satışa sunuldu

Yenilenen görünümü, verimlilik güncellemeleri ve kullanışlı donanımıyla yeni EQA ve EQB modelleri artık daha da çekici. Yıl başında Avrupa’da satılmaya başlanan yeni güncellenmiş model serilerinden EQA 250+’ın kombine ağırlıklı elektrik tüketimi (WLTP) 16,7-14,4 kWh/100 km ve kombine ağırlıklı karbon (CO2) emisyonları: 0 g/km1, EQB 250+’nın WLTP’si 17,5-15,2 kWh/100 km ve kombine ağırlıklı karbon (CO2) emisyonları: 0 g/km olarak gerçekleşiyor. 

Mercedes-Benz EQA. Exterieur: spektral blau, AMG Line, AMG Leichtmetallräder im Vielspeichen-Design. Interieur: AMG Lederpaket, Leder schwarz Mercedes-Benz EQA. Exterior: spectral blue, AMG Line, AMG Wheels in multi-spoke design, Interior: AMG leather package, leather black

Araçlarda AMG Tasarım Konsepti standart olarak sunulurken, en çok tercih edilen donanım seçenekleri ise ek seçeneklerle birlikte Advance Plus ve Premium paketleri. Müşteriler renk seçenekleri, iç mekân ve koltuk döşemeleri, iç mekân tasarım detayları ve jantlar gibi çeşitli araç özelliklerini kişisel zevklerine göre tasarlayabiliyorlar. 5 koltuklu EQB için ESP römork dengeleme sistemine sahip çeki demiri ilk defa isteğe bağlı olarak eklenebiliyor. 

Yeni iç mekân özellikleri arasında dokunmatik kontrol tuşlarıyla donatılan güncel direksiyon simidi, Mercedes-Benz logo detayı, kahverengi açık gözenekli ıhlamur ağacından imal edilmiş detay tasarımı ve Mercedes-Benz yıldız desenli arkadan aydınlatmalı süsleme (AMG Tasarım Konsepti için standart) bulunuyor. 

Mercedes-Benz EQB. Exterieur: MANUFAKTUR patagonienrot metallic, AMG Line. Interieur: Ledernachbildung ARTICO / Mikrofaser MICROCUT schwarz Mercedes-Benz EQB. MANUFAKTUR patagonia red metallic, AMG Line, Interior: ARTICO MICROCUT black

EQA-EQB’de koltuk ısıtma, ambiyans aydınlatması, KEYLESS-GO, metalik boya gibi birçok donanım standart olarak sunuluyor. Tamamen dijital gösterge grubu ise gelişmiş ve üstü paketlerde standart olarak sunuluyor. 

Burmester® Surround ses sistemi (Premium Paketi ile standart) artık güncel MBUX ile etkileyici Dolby Atmos® ses deneyimi sunarken müziğe daha fazla alan, netlik ve derinlik kazandırıyor ve çalınan her türlü ses ortamına uyum sağlıyor. Burmester® Surround ses sistemiyle birlikte sunulan Sound Experiences, aynı kişiselleştirilmiş ses ayarlarının daha geniş kullanımını sağlıyor.

Diğer Yazılar

Mercedes E200d 1.6 Dizel Test Sürüşü

admin

Chery, 2022 yılında 1 Milyon satış adedini aştı

Ahmet Armağan

Goodyear’dan kış tatiline çıkacaklara uyarılar

Ahmet Armağan