BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
Genel OTOMOBİL TEKNOLOJİ

Klasik saatten sıkılanlara HUAWEI WATCH GT 2 Serisi

HUAWEI WATCH GT 2 Serisinin farklı tasarım ve kapsamlı sağlık özellikleriyle tüketiciye sunulan akıllı saatleri, mükemmel kullanıcı deneyimi ve özellikleri sunarken, hangi akıllı saati satın alacağınızı seçmek zor olabilir.

HUAWEI WATCH GT 2 Serisi, etkileyici pil ömrü ve spor özellikleriyle biliniyor.

Hem HUAWEI WATCH GT 2 hem de HUAWEI WATCH GT 2e, iki haftalık pil ömrüne sahip ve kullanıcıların pilin tükenmesinden endişe etmeden saatin özelliklerinden yararlanmasına olanak tanıyorlar.

HUAWEI WATCH GT 2e ve HUAWEI WATCH GT 2’nin her ikisi de mükemmel sağlık ve fitness özellikleri sunuyor.

Her ikisi de 15 profesyonel egzersiz modu ve 85 özelleştirilmiş egzersiz modu, SpO2 (kan oksijen doygunluğu) seviyesi izleme, kalp atış hızı izleme, uyku izleme, anormal kalp atış hızı hatırlatıcıları, basınç seviyesi izleme ve döngü izleme haricinde 100 egzersiz modunu da destekliyor.

Özellikler, kullanıcılara sağlıklı bir hayat yaşamalarını sağlayan lider bir spor ve yaşam tarzı deneyimi sunuyor.

HUAWEI WATCH GT 2 ve HUAWEI WATCH GT 2e arasındaki farklar neler?

En önemli fark tasarımlar arasındaki değişiklik.

HUAWEI WATCH GT 2e, saat gövdesiyle entegre gizli bir taç içeren yenilenmiş tasarım getiriyor.

Yeşil Nane ve Kırmızı Lav renklerinin yanı sıra klasik Siyah rengiyle de mevcut olan akıllı saat, tüketicilere basit ama şık bir görünüm kazandırıyor.

Bu arada HUAWEI WATCH GT 2, daha geleneksel tam ekran ve kenarlıksız bir tasarımla geliyor. Modern ve zarif görünüm sunan bir akıllı saat arayanlar için özellikle ön plana çıkıyor.

Aktif yaşam tarzı ile eşleşmesi için HUAWEI WATCH GT 2e’nin kayışı, yüksek derecede suya ve tere dayanıklı, yumuşak ve rahat bir malzeme olan fluoroelastomerden üretildi.

Kapsamlı fitness özelliklerinin haricinde yeni kayış tasarımı ve malzemesi, kullanıcıların koşu ve yüzme gibi geleneksel sporlardan kaya tırmanışı ve sörf gibi ekstrem sporlara kadar farklı spor türlerinin keyfini çıkarmasını sağlıyor. Bu arada, HUAWEI WATCH GT 2 serisi daha geniş bir saat kayışı yelpazesi sunuyor.

HUAEWI WATCH GT 2e, Grafit Siyahı, Kırmızı Lav ve Yeşil Nane renk seçnekleri ile 999TL tavsiye edilen tüketici fiyatıyla Huawei Online Mağaza’da satışa sunuluyor: 

https://shop.huawei.com/tr/product/huawei-watch-gt-2e

Siyah, Kahve Deri, Haki Deri ve Pembe Altın renk seçenekleri içeren HUAEWI WATCH GT 2 ise 1599TL tavsiye edilen tüketici fiyatıyla Huawei Online Mağaza’da satışa sunuluyor:

https://shop.huawei.com/tr/product/huawei-watch-gt2

Diğer Yazılar

Hyundai i20 Active Versiyonu Satışa Sunuldu

Honda Civic Type R, 5 tur rekoruna imza attı

Ahmet Armağan

Toyota Yaris 1.33 Multidrive S Test Sürüşü