Ford C-MAX 1.5 Dizel Otomatik Satışa Sunuldu | Otomobilkolik
Ford YENİLİK

Ford C-MAX 1.5 Dizel Otomatik Satışa Sunuldu

Ailelerin favorileri Yeni Ford C-MAX ve Grand C-MAX, 1.5 litre ve 1.6 litreden oluşan benzinli ve dizel motor opsiyonları bulunuyor. Şimdi 1.5 TDCi dizel motor ve Powershift otomatik şanzıman kombinasyonu ile de Türkiye pazarına sunuluyor. Yeni Ford C-MAX, dizel otomatik versiyonuyla 100 km’de ortalama 4.2 litrelik düşük yakıt tüketimini yüksek sürüş konforuyla bir arada sunuyor.

Yeni Ford C-MAX ailesi ile yolların keyfini sürün

C-MAX modern tasarımın ileri teknoloji ile harmanlandığı, yüksek performansa sahip. Ford C-MAX ailesi Ford’un «One Ford» global tasarım felsefesi kapsamında, daha çekici ve daha akıcı bir dış tasarıma sahip. Aynı zamanda daha ergonomik bir iç tasarıma kavuştu. Ford müşterilerinin istekleri doğrultusunda yenilenen C-MAX’in iç mekanında renkler ve malzemeler yeniden yorumlanarak daha rahat, sade ve modern bir ortam oluşturuldu. Yeni C-MAX’de 8 inçlik yüksek çözünürlüklü renkli dokunmatik ekranlı SYNC 2 araç içi iletişim sistemi de bulunuyor.

C-MAX, aile otomobilleri arasındaki en dinamik sürüş karakterlerinden birini sergileyerek referans noktası kabul edildi. Mevcut güvenlik ve sürüş teknolojilerine yenilerini ekliyor. Dikey park sistemi özelliğini içeren Gelişmiş Otomatik Park Sistemi, Bi-Xenon Farlar ve Dinamik Ön Far Sistemi, Çapraz Trafik Uyarı Sistemi, Gelişmiş Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi, Ford MyKey gibi güvenlik teknolojileri bulunuyor. Yeni C-MAX’te segmentinde ilk ve tek olan Akıllı Bagaj Kapağı özelliği de mevcut.

Yeni C-MAX ve Grand C-MAX 1.5 TDCi Powershift otomatik vites seçeneği, 93.945 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarıyla Ford yetkili satıcılarında müşterilerini bekliyor.

Diğer Yazılar

1000 beygirlik Ferrari SF90 Stradale

Ahmet Armağan

Yeni Porsche Macan 2021 tanıtıldı

Ahmet Armağan

Audi Q2 Modeli Cenevre’de Tanıtıldı