BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
Audi RS7-R ABT Sadece 125 Adet Üretilecek | Otomobilkolik
Audi MODİFİYE OTOMOBİL

Audi RS7-R ABT Sadece 125 Adet Üretilecek

ABT yaptığı bu model ile tüm dikkatleri RS7 Sportback’e çevirdi. Audi ABT RS7-R, performansta ciddi bir artış, ek karbon fiber gövde parçaları ile de RS7’yi benzersiz bir canavara dönüştürdü.

Audi RS7-R ABT sadece 125 adet ile sınırlı olarak üretilecek. Otomobilde hatırı sayılır bir güç artışı var. ABT Power R paketi, 600 HP ve 800 Nm torktan, 740 HP ve 920 Nm torka ulaşıyor. Artışın nasıl sağlandığına dair çok az açıklama var, ancak iyileştirmelerin 2 yıl garanti ile geldiğini öğrenmek güven verici olmalı.

Sadece motor değil süspansiyon anlamında da değişimler mevcut. Yüksekliği ayarlanabilir bir ön (5 – 25 mm) ve arka aks (5 – 30 mm) ile bir dizi ABT coilover RS7-R’da kullanılıyor. Ayrıca spor viraj denge çubuğu da sunuluyor.

ABT ön ızgara çerçevesi eklentisi ve ön tampon eklentisi de yeni. Bunlar bir ABT arka spoyleri ve arka etek eklentisiyle birleşiyor. 22 inç ABT HR Aero jantlar gibi diğer isteğe bağlı ekstralar ABT Konfigüratöründe seçiliyor.

Fotoğraflardaki otomobil, kurucunun oğlu ve mevcut Formula E sürücüsü Daniel Abt’a ait. Buna turuncu renkli özel bir tasarımla süslenmiş ALLTHEWAYABT RS7-R deniyor. Boyalı bir fren kaliperleri seti ve diğer RS7-R için seçenek olan 22 inç HR jantlarla birleşiyorlar.

İçeride, ABT, direksiyon için mevcut olan ABT deri ve karbon fiber ile eksiksiz bir iç donanım seti sunabiliyor. Bu Audi RS7-R ABT ayrıca yeni bir koltuk takımı alıyor.

Diğer Yazılar

Nissan otomatik vites kampanyası

Subaru Markasına ABD’den “Top Safety Pick+” Ödülü

Starpet İle Ücretsiz Araç Bakım Günleri