Otomobilkolik
Isuzu SEKTÖREL

Anadolu Isuzu’ya Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği’nden “İhracat Başarı Ödülü”

Anadolu Isuzu, 2022 yılında gösterdiği üstün üretim ve ihracat performansıyla Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) tarafından bir kez daha ödüllendirildi. Şirket, “İhracat Başarı Ödülü”nün sahibi olarak Altın Kategori ödülünü kazandı.

Anadolu Isuzu, Türkiye’nin önde gelen ticari araç üreticilerinden biri olarak, ihracat alanındaki başarılarını bu yıl da taçlandırmıştır. Son olarak, Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği tarafından düzenlenen “İhracatın Şampiyonları 2022 Ödül Töreni”nde üretim ve ihracattaki başarılı performansı nedeniyle ödüllendirildi. Anadolu Isuzu, bu organizasyonda Altın Kategori’de yer alan “İhracat Başarı Ödülü”nün sahibi oldu.

Anadolu Isuzu Ticari Fonksiyonlar Grup Direktörü Hakan Kefoğlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “2022 yılında ihracatımızı artırmak için yoğun çaba harcadık. Çayırova’daki modern üretim tesislerimizde terzi usulü imalat modeli ile ürettiğimiz araçları, bugün 45 farklı ülkeye ihraç ediyoruz. Dünya genelindeki kentlerin güncel ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirip ürettiğimiz çevre dostu ve modern araçlar, Avrupa Birliği ve dünyanın birçok bölgesinde büyük ilgi görüyor. Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği tarafından verilen ‘İhracat Başarı’ ödülünü almaktan büyük bir gurur duyuyoruz. Anadolu Isuzu olarak, mevcut pazarlardaki varlığımızı güçlendirmenin yanı sıra yeni pazarlara açılmaya, Türkiye’nin ihracatına ve ekonomik gelişimine katkı sağlamaya devam edeceğiz.”

Diğer Yazılar

DS Türkiye’nin Yeni Genel Müdürü Selim Eskinazi Oldu

Ahmet Armağan

Koronavirüs taşıt kredisi başvurularını %15 artırdı

admin

Hibrit ve Elektrikli Araçlar İçin En Yetkin Hizmet Otopratik’te

Ahmet Armağan