Suzuki

2020 Yılında Sınıfının En Çok Satan Otomobili Suzuki Swift Hibrit

Doğan Holding çatısı altında faaliyet gösteren Doğan Trend Otomotiv’in Türkiye’de temsil ettiği, Suzuki ürün ailesinin Türkiye’deki yeni üyesi Swift Hibrit, 2020 yılını kendi segmentinin hibrit sınıfında lider olarak tamamladı.

Yüzde 20’yi aşan yakıt tasarrufu, tüm versiyonlarında standart olarak sunulan ileri güvenlik teknolojileri, sınıfının en donanımlı ve en uygun fiyatlı modeli oluşuyla Swift Hibrit, “B” segmenti hatchback araçlar içerisinde 2020’de sınıfının en çok satan hibrit otomobili oldu.

Konuyla ilgili konuşan Suzuki Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Şirin Yurtseven, “Hibrit otomobiller, Avrupa’da olduğu gibi ülkemizde de dizel araçların en büyük alternatifi konumuna geliyor. 

Özellikle Swift modelimizin yer aldığı B segmenti hatchback sınıfında, artık dizel otomatik modellerin eski hakimiyetinin olmadığını görmekteyiz. Swift Hibrit, Türkiye pazarındaki en donanımlı ve en uygun fiyatlı hibrit model olmasıyla pazarda dizel modellerin yerini almaya başladı ve kısa zamanda beğeni kazandı” ifadelerini kullandı.

Yeni yılda, sınıfının en çok satanı Swift Hibrit sahibi olmak isteyenlere, Ocak ayına özel 60 bin TL’ye 12 ay vade ve 0 faizli kredi veya 9 bin TL takas desteği uygulaması sunuluyor.

Diğer Yazılar

Suzuki Moto GP’de Dünya Şampiyonu Oldu

Ahmet Armağan

99 Bin 500 TL’ye Suzuki Vitara

Ahmet Armağan

4 bin TL indirimle Suzuki Vitara almanın tam zamanı

Ahmet Armağan