SEKTÖREL

Yeni Showroom konseptiyle Doğan Trend Otomobilite İzmir’de

Doğan Trend Otomotiv Grubu, mobilite kavramıyla dönüşen sektörün öncülerinden olmayı sürdürüyor. Grup, yeni konsepti ‘Otomobilite’ ile otomotiv ve mobiliteyi aynı çatı altında buluşturuyor.

İstanbul’daki Koşuyolu ve Basınekspres ‘Otomobilite’ merkezlerinin ardından İzmir’de yeni konsept showroomunu devreye alan Doğan Trend Otomotiv, otomobilden, motosiklete, elektrikli araçlardan şehir içi mobilite çözümlerine kadar birçok farklı ve özel ürününü bir arada görücüye çıkartacak. 

Açılışta konuşma yapan Doğan Trend Otomotiv CEO’su Kağan Dağtekin, “Yeni trendleri takip ederek bir yandan marka portföyümüzü, diğer yandan da hizmet noktalarımızı geliştiriyoruz. İçinden geçtiğimiz dönemde yeni teknolojiler ve özellikle elektrikli mobilite, otomotiv sektörünü yeniden tanımlamaya başladı. Alışık olduğumuz bütün doğrular yeniden tanımlanıyor. Biz de geleceği olabildiğince öngörerek tüm bu ihtiyaçlara çözüm bulabilecekleri bir konsept olarak otomotiv ve mobiliteyi birleştirdik ve ‘Otomobilite’ kavramını yarattık. Grup olarak büyüme trendimizi geleceğin ihtiyaçlarına yönelik sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.

Doğan Trend Otomotiv Perakende Operasyonları, Araç Kiralama ve Suvmarket Genel Müdür Yardımcısı Uğur Sakarya ise, “Doğan Trend Otomobilite büyümeye devam ediyor.

İstanbul’daki şubelerimizden sonra ilk şubemizi İzmir’de açtık. İzmir’de otomobilin kalbi Gaziemir’de 4 katlı showroomumuzda, Suzuki ve MG otomobillerin yanında, Vespa, Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio, Kymco, Silence ve Suzuki motosiklet modellerini değerli İzmirlilerle buluşturuyoruz. Aynı zamanda SUV ve Scooter ikinci el showroomlarımızla müşterilere bir plazada bulabilecekleri tüm mobilite alternatiflerini sunmuş oluyoruz. Büyüme stratejimiz paralelinde önümüzdeki ay içinde yeni bir şube açılışı daha yapacağımızı da ayrıca belirtmek isterim” dedi.

Diğer Yazılar

Luca de Meo Renault’nun yeni İcra Kurulu Başkanı (CEO) olarak atandı

admin

Skoda Superb Yılın Otomobili Oldu

Audi Fit Driver Sistemi ile Spa’yı Otomobile Taşıyor