BMW Bannerı
Otomobilkolik
SONDAKIKA Volkswagen YENİLİK

Volkswagen ID.7 Tourer, Passat’ın yerini dolduracak mı?

Volkswagen, amiral gemisi elektrikli modellerini tamamlayan ID.7 Tourer’ın tanıtımıyla Avrupa’daki elektrikli araç seçeneğini genişletiyor. İlk çeyrekte satışa sunulması planlanan bu tamamen elektrikli arazi aracı, bir arazinin pratikliğini bir shooting brake’in ilerici tasarım unsurlarıyla birleştiriyor. Almanya’daki Emden fabrikasında diğer elektrikli modellerle birlikte üretilen ID.7 Tourer, 685 km’ye varan etkileyici WLTP menziliyle aileler ve uzun yol sürücüleri için ideal bir seçim.

ID.7 Tourer’ın en önemli özelliklerinden biri, beş yolcu ile tavana kadar yüklendiğinde 1.714 litreye kadar cömert bir bagaj kapasitesi sunan geniş iç mekanı. Farklı tasarımı, uzun tavan çizgisi ve bagaj kapağına zarif bir geçiş sunarak onu fastback sedan varyantından ayırıyor. En yeni nesil elektrikli tahrik sistemiyle donatılan Tourer, müşterilere menzil gereksinimlerine göre esneklik sağlayan iki batarya boyutuyla sunulacak.

Teknoloji açısından ID.7 Tourer, sürüş deneyimini geliştirmeyi amaçlayan yenilikçi özelliklerle dolu olarak geliyor. Standart artırılmış gerçeklik (AR) baş üstü ekranı, önemli yolculuk bilgilerini doğrudan sürücünün görüş alanına yansıtarak öndeki yola odaklanılmasını sağlar. Ayrıca araç, basınç noktalı masaj işlevine sahip ergoActive koltuklar, otomatik klima ve akıllı cam teknolojisine sahip panoramik sunroof gibi birinci sınıf konfor özelliklerine sahip.

ID.7 Tourer’a yeni eklenen Wellness In-Car uygulaması, yolcuların yolculuk veya molalar sırasında refahlarını artırmak için çeşitli araç işlevlerini ayarlamalarına olanak tanıyor. Önceden yapılandırılmış üç programla (Tazelenme, Sakinleşme ve Güç Molası) uygulama, arka plan aydınlatması, ses, klima, koltuk fonksiyonları ve daha fazlası üzerinde kontrol sağlayarak bireysel tercihlere hitap ediyor.

Genel olarak, Volkswagen ID.7 Tourer, pratiklik, uzun menzil yetenekleri ve en son teknolojinin bir birleşimini temsil eder ve birinci sınıf özelliklere ve konfora sahip tamamen elektrikli bir emlak otomobili arayanlar için cazip bir seçenek sunuyor.

Diğer Yazılar

Yeni Hyundai Kona ile daha fazla konfor

Ahmet Armağan

Yeni Volkswagen Amarok Türkiye. İşte tüm detaylar ve fiyatları…

Ahmet Armağan

Yeni Skoda Octavia RS artık 245 HP

Ahmet Armağan