Reklam Bannerı
Otomobilkolik
OTOMOBİL SEKTÖREL

VavaCars, 2. el araç piyasasını hızlandıracak bir adım atıyor

Güvenli, hızlı ve şeffaf süreçlerle, 2. el araç alış ve satışını çok kolaylaştıran bir hizmet modeli yaratan VavaCars, içinden geçtiğimiz olağanüstü dönemde iş ortaklarına müthiş bir fırsat tanıyor. İkinci el araç piyasasını canlandırmak üzere hayata geçirilen yeni uygulamayla birlikte, araç bayileri VavaCars’tan satın aldıkları aracı, ödemelerini 30 gün erteleyerek hiç zaman kaybetmeden kendi mecralarında satışa sunabiliyorlar. Bunu yapabilmek için, bayinin VavaCars’ın açık arttırma sisteminden ya da ‘Hemen Al’ seçeneği ile aracı almaya hak kazanarak, ödeme seçeneklerinden ‘Ödeme Ertele’ opsiyonunu seçmek ve 4.000 TL depozito yatırmak yeterli oluyor. VavaCars müşterilerine sunmaları için uzman ekspertiz raporu ve araç görsellerini de sağlıyor.

Bayinin kapısına kadar ücretsiz nakliyat ve teslim

VavaCars, satın alınan her araç için ayrıca ücretsiz nakliyat ve teslim olanağı sağlıyor. Bu fırsat, ‘Ödeme Erteleme’ tercih edildiğinde de geçerliliğini koruyor ve ödemenin tümüyle tamamlanmasının ardından, VavaCars araçları bayinin adresine kadar ücretsiz biçimde naklederek teslim ediyor. Ücretsiz teslimat bayiler Türkiye’nin neresinde olursa olsun geçerliliğini koruyor. 

VavaCars her zaman yanınızda…

VavaCars CEO’su Lawrence Merritt, “Bir şirketi en iyi, zor zamanlarda müşterilerine yaklaşımından anlayabilirsiniz. Bu nedenle, müşterilerimiz için bu yeni ve özel teklifi duyurmaktan gurur duyuyoruz; bizden bir araç satın aldıklarında hiçbir ekstra bedel gerekmeden, 30 gün sonra ödeme rahatlığını yaşayacaklar. Bunun da ötesinde, tüm ödeme tamamlandığında Türkiye’nin neresinde olurlarsa olsunlar ücretsiz olarak arabayı adrese teslim ediyoruz. Araç bayileri bilmelidirler ki; VavaCars her zaman onların yanında…” açıklamasını yaptı. 

Açık arttırmalara girmek için VavaCars’a üyelik çok kolay

VavaCars kurduğu şeffaf, kolay ve güvenilir sistem sayesinde, direkt müşterilerden aldığı araçları online açık artırma sisteminde ya da ‘Hemen Al’ seçeneği ile satıyor. Açık arttırmaya sadece bu işin ticaretini yapan kişiler, diğer deyişle bayiler katılabiliyor. Açık arttırmalara katılmak için, VavaCars’ın internet sitesinden Bayiler sekmesi tıklanarak, 2 dakikada ücretsiz olarak üye olmak mümkün.   

Diğer Yazılar

TEST: MINI Cooper 1.5 lt 5 Kapı (2015-)

Ahmet Armağan

Brisa, Yolculuğun Geleceğine İsminizi Yazdırıyor

Fiat Doblo ve Fiorino’yu şimdi al, 2021’de öde

admin