BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
KAMPANYA OTOMOBİL SEKTÖREL

Starpet İle Ücretsiz Araç Bakım Günleri

Starpet_Logo10’uncu yılını kutlayan akaryakıt sektörünün yüzde yüz yerli markası Starpet, 1 Ağustos – 15 Eylül tarihleri arasında “Ücretsiz Araç Bakım Günleri” düzenliyor. Müşterilerine her zaman kaliteli ürün ve üstün hizmet sunmaya özen gösteren Starpet, yeni kampanyasıyla “dost marka” olmaya devam ediyor.
Türkiye’deki istasyon sayısı 300’ü aşan akaryakıt sektörünün yüzde yüz yerli markası Starpet, yeni projesi “Ücretsiz Araç Bakım Günleri” ile müşterilerine yine büyük bir fırsat sunmaya hazırlanıyor. 10’uncu yılını kutlayan Starpet, tüm müşterilerine mükemmel bir hizmet deneyimi yaşatmayı amaçlıyor.
1 Ağustos – 15 Eylül tarihlerinde 09.30-17.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek “Ücretsiz Araç Bakım Günleri”nde kampanyanın olduğu istasyonlara gelen araçlara, gaz sızdırmazlık kontrolü, hava filtresi kontrolü, egzoz değeri ölçümü ile gaz ayarı, madeni yağ bakımı, hava ve su kontrolü yapılacak.
Gaz ayar kontrolü ile araçlarda yakıt-hava karışım oranına bakılarak fazla yakıt tüketimi olup olmadığı tespit ediliyor. Kontrol, yakıt tasarrufu yapmaya yardımcı olurken, çevre kirliliğinin önlenmesine de katkı sağlıyor. Sızdırmazlık testi ile araç içinde bulunan LPG ekipmanlarının her noktasında gaz kaçağı olup olmadığı kontrol ediliyor, gaz kaçağı tespit edilirse de önlem alınıyor. Starpet istasyonlarında müşteriler ayrıca yakıt tasarrufu sağlayan püf noktalar konusunda da bilgilendirilecek.

Kampanyanın uygulanacağı istasyonlar ve tarihleri:
Efemir Petrol / Florya 3 Ağustos Pazartesi – 6 Ağustos Perşembe
Garzan Petrol / Üsküdar 10 Ağustos Pazartesi -13 Ağustos Perşembe
İkra Petrol / Sancaktepe 17 Ağustos Pazartesi
Mrf Petrol / Sultanbeyli 18 Ağustos Salı
Tuncay Okalin / Gebze 20 Ağustos Perşembe
Deka Petrol / Kocaeli 25 Ağustos Salı

Diğer Yazılar

Hyundai, bayram süresince bakım hizmetlerini sürdürüyor

Ahmet Armağan

Peugeot’nun yeni SUV’u 5008 Türkiye’de! İşte fiyatı…

Ahmet Armağan

Nissan Kaçırılmayacak Sonbahar Kampanyası Sunuyor