Otomobilkolik
SEKTÖREL Skoda

Skoda Altın Örümcek tarafından ödüllendirildi

Skoda Türkiye’nin yeni dijital yüzü www.skoda.com.tr adresi, kolay kullanımı, anlaşılabilir tarzı ve modern tasarımıyla Altın Örümcek tarafından ödüllendirildi. Bu yıl 21. kez düzenlenen Altın Örümcek Ödülleri’nde Škoda Türkiye’nin web sayfası, Otomotiv Kategorisi’nde birincilik ödülüyle taçlandırıldı.

Web, dijital pazarlama, mobil teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılmasını amaçlayan Altın Örümcek, Škoda’nın yenilenen dijital yüzünü büyük bir beğeniyle karşıladı.

Otomotiv satın almanın vazgeçilmez bir parçası haline gelen web sayfaları, kullanıcıların anında bilgiye ulaşması için büyük önem taşıyor. Yenilenen www.skoda.com.tr ise, markanın tüm modelleri hakkında detaylı bilgilere tüm cihazlardan kolayca erişim yapılmasını sağlıyor. Markanın yeni kurumsal kimliğini yansıtan www.skoda.com.tr, daha dinamik ve yalın tasarımıyla da dikkat çekiyor.

Yeniden tasarlanan karşılaştırma modülü, fiyat listesi ve model kategorisi gibi özellikleri sayesinde modelleri ve fiyatlarını kolayca karşılaştırma imkanı sunuyor. “Gövde Renk Seçenekleri” kategorisi ise modelleri istediğiniz renkte görme olanağı veriyor. Tüm modüllerin özellikle mobile uyumlu olarak çalışacağı şekilde kurgulanan yeni web sitesi, yeni marka stratejisi ve hedef kitlesi için atılan önemli adımlardan biri olarak öne çıkıyor.

Diğer Yazılar

Peugeot, B segmenti elektriklilerde birinci sıraya oturdu

Ahmet Armağan

Skoda Fabia, 1 Milyon 135 bin kilometreyi sorunsuz tamamladı

Ahmet Armağan

Scania, üst üste beşinci kez “Yeşil Kamyon” ödülünü kazandı

Ahmet Armağan