BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
SEKTÖREL

Otomobilen Yeni Ofisini İzmir Bayraklı’da Hizmete Açtı

Tunalar Şirketler Topluluğu’nun ikinci el araç alım satım markası Otomobilen, kurumsal ofislerine bir yenisini daha ekledi. Her marka ve model araç alım, satım ve takas işlemlerini tek çatı altında gerçekleştiren Otomobilen, İzmir Bayraklı’da açılan yeni şubesiyle Türkiye genelinde ofis sayısını 13’e yükseltti.

İkinci el otomobil sektöründe yaşanan en büyük sıkıntılardan biri olan güven sorununu ortadan kaldırdıklarını ve müşterilerine sorunsuz alışveriş deneyimi yaşattıklarını belirten Otomobilen Genel Müdürü Kenan Bilirgen, “2024 yılının ilk çeyreğinde Türkiye ikinci el pazarında yaşanan %10’luk daralmaya rağmen Otomobilen olarak 2024’e hızlı bir başlangıç yaptık.  Türkiye ikinci el otomotiv sektöründe Otomobilen olarak birinci önceliğimiz; uçtan uca kaliteli, şeffaf, zahmetsiz ve güvenli alışveriş deneyimini müşterilerimize sunmak. Büyüyen bu pazarda kurumsal güvenin adresi olmaya ve ülke genelinde hizmet ağımızı yaygınlaştırmaya devam ediyoruz. Açılışını yaptığımız İzmir Bayraklı ofisimizle birlikte Türkiye’nin 9 ilinde 13 şubeye ulaştık. Araç parkımızı oluştururken ince eleyip sık dokuyor, tüketiciye en şeffaf bilgileri sunuyoruz.” dedi.

Otomobilen’in 2024’e hızlı bir giriş yaptığını belirten Kenan Bilirgen, “Geçtiğimiz senenin aynı dönemine kıyasla bu sene satış oranlarında sektördeki yavaşlamaya rağmen oldukça yüksek bir büyüme performansı gösterdik. Bu sene içerisinde açılacak yeni şubelerimizle ve dijital alanda planladığımız yatırımlarımızla perakende satışlarımızda yüzde 60’lık bir büyüme hedefliyoruz” dedi.

Diğer Yazılar

DOD Prime İle Ayrıcalıklı Hizmet Fark Yaratıyor

BMW i5 “The Electric AI Canvas” enstalasyonuyla ilk olarak Contemporary Istanbul’da sergilendi

Ahmet Armağan

Jaguar Land Rover Elektrikli Araçları için 15 Milyar Sterlin Harcayacak

Ahmet Armağan