BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
TEKNOLOJİ

Osmo Action ile birbirinden etkileyici canlı yayınlar yapmak çok kolay

Nefes kesici maceraları çekme konusunda Osmo Action çıtayı yükseltti. Tüple dalıştan serbest paraşüte kadar her türlü macera; kristal berraklığında 4K/60fps video kalitesinde, titreşim engelleyiciye sahip çift ekranlı aksiyon kamerası sayesinde profesyonel bir şekilde kaydediliyor. 

Canlı yayınlar artık, içerik üreticilerinin takipçileriyle günlük etkileşimde kalmak için sürekli kullandığı bir platform haline geldi. Osmo Action, içerik üreticileri tarafından evlerde ve dışarıda sürekli olarak kullanılıyor. 

Osmo Action’la Canlı Yayın Yapacaklara Öneriler 

Toplamda 104 dakikalık canlı yayın süresi sunan Osmo Action; 720p 4Mbps netliğe sahip. Aksiyon kamerasının tüm güncel özelliklerini kullanabilmek için ilk olarak DJI Mimouygulamasını yüklemek gerekiyor. 

Osmo Action’ın farklı alanlarda uzmanlaşmış içerik üreticilerine hitap eden birçok özelliği bulunuyor. 

Osmo Action’la Facebook ve Youtube’dan Nasıl Canlı Yayın Yapılır? 

1. Osmo Action’ı DJI Mimo uygulamasına bağlayın ve ekranı kaydırarak canlı yayın özelliğini aktifleştirin. 

2. Hangi platformdan canlı yayın yapacağınızı seçin. Facebook ve YouTube’da ilk kez oturum açtığınızda, bu işlemi onaylamanız istenir;

3. Canlı akış adınızı, çözünürlüğünüzü, bit hızınızı ve daha fazlasını içeren seçeneklere ayarlardan ulaşabilirsiniz. Canlı yayının kimlere ulaşılabilir olacağına ‘herkese açık/özel/liste dışındakilerle paylaşma’ seçeneklerinden birini seçerek karar verebilirsiniz. 

Diğer Yazılar

Honda ve Sony, yeni bir ulaşım çağı için güçlerini birleştiriyor

Ahmet Armağan

Hyundai ilk özel Metamobility NFT koleksiyonunu piyasaya sunuyor

Ahmet Armağan

Spotify, Tüm Volvo Modellerinde Yer Alacak