Otomobilkolik
Opel SONDAKIKA YENİLİK

Opel Combo dizel ve elektrikli modelleriyle yenilendi

Opel’in bir çok yeni güvenlik teknolojilerini ekleyerek yenilediği hafif ticari modeli Combo, dizel ve elektrikli versiyonlarıyla kompakt van sınıfının en iyilerinden biri olmayı sürdürüyor.

Yeni Combo ile hafif ticari araç dünyasına adım atan “Opel Vizör®” tasarımı ve markanın yeni “Şimşek” logosu, segmentinde bir ilk olan Intelli-Lux LED Matrix Farlar® ile yeni ön yüzde yerini alıyor. Emisyonsuz bir sürüş sağlayan Combo Elektrik, artan menziliyle hem şehir içi hem de şehir dışı kullanıma daha uygun halde sunuluyor. Sınıfının en iyisi 10 inçlik renkli dokunmatik ekranlı Qualcomm Technologies Inc.’in Snapdragon® Kokpit Platformu ile dijital ve daha sezgisel olan yeni Combo, arka, ön ve yan park sensörleri, kör nokta uyarı sistemi ve yüksek çözünürlüklü 180° geri görüş kamerası ile sürücülerin manevra kabiliyetini artırıyor.

Opel, otomotiv dünyasının merakla beklediği yeni hafif ticari araç modeli Combo ile ilgili detayları açıkladı. Önceki neslin tüm avantajlarını koruyan yeni kompakt van, yeni ön cephe ve yeni dijital kokpit gibi önemli yeniliklerle dikkat çekiyor. Ayrıca kendi segmentindeki en ileri teknolojiye sahip Intelli-Lux LED Matrix Far® özelliğine de sahip ilk model oluyor. Opel’in güncel binek otomobillerinden tanıdığımız karakteristik Opel Vizör® ön panel sayesinde yeni Opel Combo hemen fark ediliyor. Aracın ön cephesi boyunca uzanan Opel Vizör®, imza niteliğindeki şimşek logosunu ön aydınlatma sistemiyle bütünleştiriyor.

Bunlara ek olarak yeni Combo Elektrik, daha uzun bir sürüş menzili sunuyor. Elektrikli versiyonun yanında, yeni Opel Combo aynı zamanda dizel motor ve manuel veya otomatik şanzıman seçenekleriyle tercih edilebiliyor. İhtiyaca uygun şekilde tasarlanan yeni Combo, kombi ve panelvan seçenekleriyle sipariş edilebilecek.

Diğer Yazılar

SEAT CUPRA markasının yepyeni modelleri resmen tanıtıldı

Ahmet Armağan

Citroen C5 X’de üç farklı gövde seçeneği bir arada

Ahmet Armağan

İşte Beklenen Yeni Mercedes E-Serisi 2016