Mercedes

Mercedes, E-Serisi Coupe ve Cabrio 2021 yılı modellerini güncelledi

Daha sportif detaylarla birlikte E-Serisi Coupe ve E-Serisi Cabrio’da yeni daha düz bir görünüme sahip LED farlar ve stoplar dikkati çekiyor. Büyük değişimin ön kısımda yaşandığı tasarım değişiklikleri arasında daha dinamik bir dil kullanıldığını görüyoruz. Tüm versiyonlarda standart olan yeni elmas radyatör ızgarasının “A-şekilli” tasarımı, dinamik dokunuşu destekliyor.

Kaslı arka bölümünde, iki parçalı arka lambaların tamamen yeniden tasarlanmış olması hemen fark ediliyor. Entegre geri görüş kamerasına sahip yıldız modülü, bagaj kapağına yerleştirilmiş.

E-Serisi, yüz germe işleminin bir parçası olarak tamamen yeni, akıllı bir direksiyon simidi ile donatılmış. Dokunmatik kontrollere sahip olan direksiyon alışılmışın dışında bir tasarıma sahip.

Yeni E-Serisi, en yeni nesil MBUX multimedya sistemine kavuştu. Standart olarak, iki büyük 10,25 inç ekran, isteğe bağlı olarak iki adet 12,3 inç / 31,2 cm şeklinde de tercih edebiliyor. 

Gösterge panelindeki bilgiler ve medya ekranında yüksek çözünürlüklü bir teknoloji sunuyor. Mükemmel grafiklere sahip duygusal bir sunum sezgisel kontrol yapısının anlaşılabilirliğinin altı çiziliyor.

Dört silindirli dizel motorda yapılan revizyonla birlikte artık daha verimli sonuçlar ortaya çıkıyor. Bu motor iki kapılı versiyonda ilk kez kullanılıyor.

Ürün gamı, E 220d, E 220 d 4MATIC, E 400 d 4 MATIC ve E 200’den oluşuyor. Performanslı model AMG E 53 4MATIC+, yine 435 HP gücünde ve EQboost desteğiyle çalışıyor.

Diğer Yazılar

Mercedes-Benz Türk 50. yılını tüm çalışanları ile coşkuyla kutladı 

Mercedes-Benz Otomobillerde Ekim Ayına Özel Fırsatlar

Mercedes C Serisi’ne Brabus Takviyesi