Genel Mercedes YENİLİK

Mercedes-AMG GT 4-Door Coupé: Performansın tasarımla eşsiz uyumu

Mercedes-AMG GT 4-Door Coupé: Performansın tasarımla eşsiz uyumu… Yeni Mercedes-AMG GT 4-Kapı modeli, daha fazla alan, daha fazla güç ile yeni bir boyutta sürüş deneyimleri sunuyor.

Genişleyen AMG model ailesi Yeni coupé Affalterbach’dan gelen ilk dört kapılı spor otomobil olma özelliğini de taşıyor.

Efsanevi SLS ve AMG GT modellerinin ardından. Mercedes-AMG tarafından özerk olarak geliştirilen başka bir araç olarak benzersiz tasarımı, yüksek konforu ve olağanüstü spor otomobil mühendisliğini atletik, dört kapılı fastback düzeni ile birleştiriyor.

Böylece daha fazla alan ve daha fazla potansiyel kullanım alanı sunuyor. AMG GT ailesinin 4 kapılı Coupé ile sistematik olarak genişletilmesi, spor otomobil segmentini, günlük kullanım için bir araç arayanlara, ancak Mercedes-AMG’nin eşsiz performansı olmaksızın gitmek istemeyen kişilere açıyor.

Uzun kaputlu ön görünüm şüphesiz ki AMG GT ailesinin en genç yüzünü yansıtıyor. 4 kapılı coupé, başarılı AMG GT modellerinin tasarım geleneğini takip ediyor: Güçlü gövde, dinamizm ve motivasyonu beraberinde getiriyor. Konveks yüzeylere sahip hassas şekiller dört kapılı GT zamansız şıklığını vurguluyor. AMG GT R radyatör panjurlarında olduğu gibi, merkezi soğutma havası girişinin önündeki havaalanı paneli aracın aerodinamik verimliliğini arttırıyor. MULTIBEAM LED farlar, AMG’ye özgü radyatör koruma ızgarası, Shark Burnu otomobilin karakteristik özellikleri arasında.

Yeni AMG GT 4 Kapılı Coupé, her seviyede özel sürüş deneyimleri sunuyor. 315 km / s’lik maksimum hızı 435 HP ile 639 HP arasında değişen güçlere sahip güncel 6 silindirli ve V8 motorlarıyla tamamen yeni sürüş deneyimleriyle yansıtıyor. 

İlk dört kapılı AMG GT modelinin iç mekanı zarif ve en yeni özelliklerle karakterize edilmiş. Yenilikçi kontrol panelleri sezgisel olarak çalıştırılabiliyor ve isteğinize uygun bir şekilde yapılandırılabiliyor. 

Yeni AMG GT; Mercedes-AMG GT 63 S 4MATIC+,Mercedes-AMG GT 63 4MATIC+, Mercedes-AMG GT 53 4MATIC+ seçenekleriyle üretiliyor. 

Diğer Yazılar

Octavia RS şimdi dört tekerlekten çekişli

Lexus’un son bombası

MINI John Cooper Works Clubman karşınızda