Lexus SONDAKIKA YENİLİK

Lexus’a Büyük Düşünce Ödülü

Lexus, sadece otomobilleriyle değil aynı zamanda sunduğu hizmetlerle de adından söz ettirmeye devam ediyor. Lexus’un lüksü yeniden tanımlayan hizmetleri, yeni bir ödülle daha taçlandırıldı. NX’in global olarak başlatılan ECU ile ilgili geri çağırma işlemini eşsiz bir müşteri deneyimine dönüştüren Lexus, 70 projenin aday olarak yer aldığı CX Awards Turkey Müşteri Deneyimi Ödülleri’nde jürinin beğenisini kazandı.

Büyük Düşünce Ödülü Lexus’a verildi

Sıra Dışı Müşteri Deneyimi Projeleri’nde NX ECU Güncelleme Kampanyası, Lüks Tüketim Kategorisinde Büyük Düşünce Ödülü’nü kazandırdı. Her zaman müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak üzere çalışmalar yapan Lexus, NX ECU Güncelleme Kampanyası kapsamında da müşterilerinin serviste gerçekleştireceği işlemi istedikleri adreste ve tarihte yaparak eşsiz deneyimlerine bir yenisini daha ekledi.

Lexus markası, NX kullanıcılarına Bireysel Danışmanları aracılığı ile ulaşarak, gerekli teknik ekip ve ekipmanla birlikte müşterisinin talep ettiği adreste güncelleme ve kontrol işlemini gerçekleştirdi. Bu işlem için teknik donanımları taşınabilir hale getiren Lexus, işlemi yaparken aynı zamanda müşterilerinin isimlerine özel yapılan hediyeleri sunarak, sıra dışı bir deneyim daha yaşattı. Lexus’un müşterilerinden tam puan alan bu uygulama, aynı zamanda CX Awards Turkey Müşteri Deneyimi Ödülleri’nde de jürinin ilgisini çekti ve markaya bu prestijli ödülü getirdi.

Diğer Yazılar

3. Nesil Yeni Honda Jazz Türkiye’de

Yeni 2023 BMW M3 CS karşınızda

Ahmet Armağan

Fiat Egea Hatchback Yollara Çıkıyor