BMW Bannerı Tiguan Bannerı
Otomobilkolik
LASTİK

Goodyear Wrangler All-Terrain Adventure,“Yılın Lastiği” seçildi

Goodyear Wrangler All-Terrain Adventure, ‘Neumáticos y Mecánica Rápida’ dergisi tarafından, 2017 yılında 4×4/SUV kategorisinde yılın lastiği olarak seçildi.

Goodyear Wrangler All-Terrain Adventure, İspanya’nın en seçkin dergilerinden ‘Neumáticos y Mecánica Rápida’ tarafından verilen “Yılın Lastiği” ödülünü kazandı. Goodyear Wrangler All-Terrain Adventure bu ödülü kazanarak, ödüllü Wrangler ailesinin mirasını sürdürdüğünü bir kez daha kanıtladı.

‘Neumáticos y Mecánica Rápida’ dergisi tarafından bu yıl 18.si düzenlenen yarışmada lastik üreticileri, otomobili endüstriyel araç, motosiklet, 4×4/SUV ve zirai olmak üzere beş kategoride yarıştılar. Hararetli geçen bu yarışmanın ardından, kazananlar, otomotiv gazetecileri, sektör çalışanları ve kamuoyu yoklamasının da dahil edildiği bir jüri tarafından belirlendi.

Bu ödül, Goodyear’ın inovasyon ve iyileştirme alanındaki kararlılığının bir göstergesi olurken, ayrıca SUV ve yol-dışı segmentinde de yüksek kalite standartlarına sahip olduğunu kanıtladı Jürinin seçimi, Wrangler All-Terrain Adventure lastiğinin hem yol hem de yol dışı zeminleri kapsayarak tüm koşullarda en optimum performansı gösterdiğini onayladı. Bununla beraber lastik, sunduğu mükemmel tutuş ve çekiş, düşük dış gürültü seviyesi, mükemmel dayanıklılık ve yanak kısmında görülen patlak ve kesiklere karşı gösterdiği yüksek direnç ile takdir topladı.

Diğer Yazılar

Pirelli P Zero Trofeo R lastikleri rekor kırıyor

Ahmet Armağan

Continental ile 3D yolculuk deneyimi

admin

Michelin yaz kampanyası

Ahmet Armağan