MOTOSİKLET

Dünyanın ilk adventure crossover maxi scooter’ı

Dünyanın en büyük scooter motosiklet üreticilerinden ve Türkiye’de Doğan Trend Otomotiv distribütörlüğünde olan KYMCO, ürün yelpazesine dahil ettiği yeni DTX 360 ile bir ilki gerçekleştiriyor.

Dünyanın ilk “Adventure Crossover” maxi scooter modeli olan KYMCO DTX 360, hayatının büyük bölümünü şehir içerisinde geçiren motosiklet sürücüleri için konforu güvenle buluşturarak, bir scooter ile farklı yol koşullarında keyifli sürüşler yapabilmelerinin kapılarını aralıyor.

KYMCO DTX 360

Yüksek yapısı, geniş gidon tasarımı, rahat okunur renkli LED gösterge paneli, 29 HP gücündeki tek silindirli ekonomik ve performanslı motoruyla DTX 360; kullanıcılarına şehir trafiğinde manevra kolaylığı, otoyolda konforlu bir sürüş ve aynı zamanda keyifli arazi gezileri sunuyor.

KYMCO DTX 360, Doğan Trend Otomotiv güvencesiyle 2021 yılında da ülkemizde satışa sunulacak.
Motosiklet dünyasının scooter sınıfındaki en büyük isimlerinden KYMCO, alışılagelmiş scooter kullanım alışkanlıklarına yeni modeli DTX 360 ile yepyeni bir boyut katıyor.

Kent hayatının ve şehirler arası yolculukların motosikletleri olan maxi scooterlar, Dünyanın ilk “Adventure Crossover” maxi scooterı olan KYMCO DTX 360 ile arazilere de taşınıyor. Hayatının büyük bir bölümünü şehir içinde geçiren motosiklet sürücülerinin farklı deneyimler yaşamalarını teşvik eden yeni KYMCO DTX 360 Doğan Trend Otomotiv güvencesiyle 2021 yılında sahipleriyle buluşacak.

Diğer Yazılar

Honda motosikletlerde kredi kampanyası başladı

admin

Honda ve Ricky Brabec 2020 Dakar Rallisi’nden zaferle döndü

admin

Honda PCX125 ve Forza250 modellerine özel kredi kampanyası

admin