Fiat

Doblo Frigo Maxi satışa sunuldu. Özellikleri neler?

Doblo Frigo Maxi’nin yalıtımında kolay sökülüp takılabilen ve maksimum ısı yalıtımı sağlayan modüler izolasyon panelleri yer alıyor. Yükleme alanı genişliği 1.442 mm’ye ve yüksekliği 1.180 mm’ye varan Doblo Frigo Maxi’nin yükleme hacmi 2,2 m3; istiap haddi ise 819 kg olarak öne çıkıyor. 

Fiat Professional güvencesiyle pazara sunulan ve bozulabilir gıdaların güvenle taşınmasına imkân sağlayan Frigo Maxi’yi tercih eden müşteriler, herhangi bir ek prosedür ile de uğraşmıyor. Doblò Frigo Maxi’nin, ikinci aşama tip onay belgesi sayesinde; araçlarını TSE ve TÜV’e götürmeden bayilerden teslim alıp tescil işlemlerini yaptırabiliyorlar.  

Fiat Professional garantisiyle, farklı ihtiyaçlara yönelik çözümler 

İşletme ve müşterilerin ihtiyaçlarını odağına alarak geliştirilmeye devam eden Doblò’nun soğuk zincir taşımacılığına yönelik versiyonu “Frigo Maxi” üç farklı şekilde tercih edilebiliyor. Frigo Maxi’nin +4°C soğutma sınıfında kullanıma uygun olan ilk versiyonu, başta, sanal marketler olmak üzere et, balık, meyve, sebze taşımacılığı, pastane ve çiçekçi gibi meslek grupları için önemli taşıma ve nakliye avantajları sunuyor. Gizli kondenserere sahip bu versiyonda aracın tavanına müdahale edilmeden aerodinamik yapısı korunmuş oluyor ve alçak tavanlı otopark gibi yerlerde rahat bir kullanım imkânı sağlıyor. 

Yine +4°C soğutma sınıfına yönelik olarak tasarlanan tepe kondenserli ikinci versiyonda ise ilk versiyona ek olarak sürücü bölümünde konforu arttırmak için klima sunuluyor.  Tofaş ArGe mühendislerinin çalışmaları ile geliştirilen bu versiyon aynı anda hem soğutucu hem de klima sunması sebebiyle sektördeki birçok çözümden ayrışarak ön plana çıkıyor. Aracın üzerinde yer alan tepe kondenser kapağı ise yüksekliği ve tasarımı aracın aerodinamik yapısına minimum etki edecek şekilde konumlanıyor. -18 °C derece dondurulmuş gıda taşımacılığına uygun olan üçüncü versiyonda ise soğutma işlemi tepe kondenseri ile yapılıyor. 

Gıda taşımacılığındaki ihtiyaçları dikkate alarak sağlıklı ve uygun koşullarda taşıma yapmayı sağlayan, sağlam, kaliteli ve şık tasarımıyla dikkat çeken Doblò Frigo Maxi’nin gizli kondenserli ilk versiyonu bayilerde yerini aldı. Diğer versiyonların satışına ise ilerleyen günlerde başlanması hedefleniyor. 

Doblo Frigo Maxi, Fiat Kasko ile Koç Fiat Kredi’nin sunduğu cazip kredi avantajları, ‘3 yıl 150 Bin km garantisi’ ve 290 bin 500 TL’den başlayan fiyatla satın alınabiliyor.  

Diğer Yazılar

Otomobil ve Toplam Otomotiv Pazarının En Çok Tercih Edilen Markası Fiat

Ahmet Armağan

Fiat 500X SUV Yenilendi ve Satışa Sunuldu. İşte Fiyatlar!

admin

2.000 TL taksitle Fiat Egea alma fırsatı

admin